PIC32MX795F512L-80I/PT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

PIC32MX795F512L-80I/PT

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
PROGRAMMED - PIC32MX795F512L-80I
Категорија
некатегоризиран
Семејство
некласифицирани
Серии
-
На залиха
4200
Листови со податоци онлајн
PIC32MX795F512L-80I/PT PDF
Истражување
  • серија:*
  • пакет:-
  • статус на дел:Active
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SKY77761-11

SKY77761-11

Skyworks Solutions, Inc.

PAM FOR LTE

На залиха: 111.654

По нарачка: 111.654

$0.69000

B44066R6012E230

B44066R6012E230

TDK EPCOS

POWER FACTOR CNTRLR BR6000-R12

На залиха: 800

По нарачка: 800

$390.00000

225683

225683

ERNI Electronics

PWRELMT 16PIN PFIT HOLE M5

На залиха: 80.000

По нарачка: 80.000

$2.30000

MCP6476UT-E/LT

MCP6476UT-E/LT

Roving Networks / Microchip Technology

IC OP AMP SINGLE 3MHZ E-TEMP

На залиха: 4.500

По нарачка: 4.500

$0.47800

PAC1952T-1E/4MX

PAC1952T-1E/4MX

Roving Networks / Microchip Technology

DUAL HIGH-SIDE CURRENT SENSOR

На залиха: 50

По нарачка: 50

$1.06000

LDTS24A

LDTS24A

Roving Networks / Microchip Technology

TVS UNIDIRECTIONAL TO-3 3KW

На залиха: 1.000

По нарачка: 1.000

$105.00000

2-1718230-1

2-1718230-1

TE Connectivity AMP Connectors

1,5MM PIN HSG 5-7 POS ASSY

На залиха: 1.500

По нарачка: 1.500

$4.28300

MCP6476T-E/LT

MCP6476T-E/LT

Roving Networks / Microchip Technology

IC OP AMP SINGLE 3MHZ E-TEMP

На залиха: 6.000

По нарачка: 6.000

$0.26500

SKY77764-11

SKY77764-11

Skyworks Solutions, Inc.

SKY77765-11 PAM FOR BAND 5

На залиха: 5.000.000

По нарачка: 5.000.000

$0.44000

2316817-1

2316817-1

TE Connectivity AMP Connectors

HD3 TAB CONTACT AU0.38 S SIZE L/

На залиха: 5.000

По нарачка: 5.000

$0.95000

Категорија на производи

некласифицирани
59307 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/2N5306-PBFREE-883653.jpg
Top