SPMWHT541ML5XAWMS5

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SPMWHT541ML5XAWMS5

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED LM561C WARM WHT 2700K 4SMD
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - бело
Серии
-
На залиха
24999
Листови со податоци онлајн
SPMWHT541ML5XAWMS5 PDF
Истражување
 • серија:LM561C
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • боја:White, Warm
 • cct (к):2700K
 • флукс @ 85°c, струја - тест:-
 • флукс @ 25°c, струја - тест:33lm (32lm ~ 34lm)
 • струја - тест:65mA
 • напон - напред (vf) (тип):2.75V
 • лумени/вати @ струја - тест:184 lm/W
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • струја - макс:200mA
 • агол на гледање:120°
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:4-SMD, Flat Leads
 • добавувач уред пакет:5630
 • големина / димензија:0.197" L x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm)
 • висина - седење (макс):0.031" (0.80mm)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
MHBAWT-0000-000F0UA230G

MHBAWT-0000-000F0UA230G

Cree

LED XLAMP 3000K WHITE 18V SMD

На залиха: 0

$1.01000

MTGBEZ-00-0000-0X00P050F

MTGBEZ-00-0000-0X00P050F

Cree

LED EASYWHT COOL WHT 5000K 2SMD

На залиха: 0

$14.63000

MX6AWT-H1-0000-0007E7

MX6AWT-H1-0000-0007E7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD

На залиха: 0

$0.60000

XMLBWT-00-0000-000PT20E7

XMLBWT-00-0000-000PT20E7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD

На залиха: 0

$2.80001

SPMWHT329FD7YBWKS0

SPMWHT329FD7YBWKS0

Samsung Semiconductor

LED WHITE LM302B

На залиха: 0

$0.09088

XBHAWT-02-0000-000HT30E7

XBHAWT-02-0000-000HT30E7

Cree

LED XLAMP XB-H WHITE SMD

На залиха: 0

$1.31408

XMLBEZ-00-0000-0D00U650H

XMLBEZ-00-0000-0D00U650H

Cree

LED EASYWHT COOL WHT 5000K 2SMD

На залиха: 0

$5.98400

XPGBWT-01-R250-00LF4

XPGBWT-01-R250-00LF4

Cree

LED XLAMP NEUT WHITE 4750K SMD

На залиха: 0

$1.42232

XREWHT-L1-0000-00BA4

XREWHT-L1-0000-00BA4

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD

На залиха: 0

$3.40002

XTEAWT-E0-0000-000000L51

XTEAWT-E0-0000-000000L51

Cree

LED XLAMP COOL WHT 6200K SMD

На залиха: 0

$0.71000

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top