SPMWH1229AD5SGUKSA

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SPMWH1229AD5SGUKSA

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED 3500K 80CRI SMD
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - бело
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:LM283B
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Not For New Designs
 • боја:White, Warm
 • cct (к):3500K
 • флукс @ 85°c, струја - тест:-
 • флукс @ 25°c, струја - тест:108lm (103lm ~ 113lm)
 • струја - тест:100mA
 • напон - напред (vf) (тип):9.4V
 • лумени/вати @ струја - тест:115 lm/W
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • струја - макс:110mA
 • агол на гледање:120°
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:1113 (2835 Metric)
 • добавувач уред пакет:2835
 • големина / димензија:0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
 • висина - седење (макс):0.030" (0.75mm)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
GW P9LT32.EM-PRPT-XX56-1-750-R18

GW P9LT32.EM-PRPT-XX56-1-750-R18

OSRAM Opto Semiconductors, Inc.

LED DURIS S8 WARM WHT 3500K

На залиха: 1.966

$1.87000

MHBAWT-0000-000C0UB450E

MHBAWT-0000-000C0UB450E

Cree

LED XLAMP 5000K WHITE 9V SMD

На залиха: 0

$0.88000

XPEBWT-H1-R250-00DE5

XPEBWT-H1-R250-00DE5

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD

На залиха: 0

$0.83484

SPMWHT541ML7XAUNS0

SPMWHT541ML7XAUNS0

Samsung Semiconductor

LED WHITE LM561B PLUS

На залиха: 0

$0.09114

XMLEZW-02-0000-0D0UT430F

XMLEZW-02-0000-0D0UT430F

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD

На залиха: 0

$4.93176

LXAC-1850

LXAC-1850

Philips (LUMILEDS)

LED LUXEON COOL WHITE 5000K 3SMD

На залиха: 0

$1.25125

MX6AWT-H1-0000-000BB6

MX6AWT-H1-0000-000BB6

Cree

LED XLAMP WHITE 2SMD

На залиха: 0

$0.80001

XPEWHT-L1-R250-00BF7

XPEWHT-L1-R250-00BF7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD

На залиха: 0

$1.20588

XBHAWT-00-0000-000LT30Z6

XBHAWT-00-0000-000LT30Z6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

На залиха: 0

$1.12001

MX3AWT-A1-0000-000BE6

MX3AWT-A1-0000-000BE6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

На залиха: 0

$0.65001

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top