SPMWH1228FD5WATUVJ

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SPMWH1228FD5WATUVJ

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - бело
Серии
-
На залиха
83280
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:LM281B+
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • боја:White, Neutral
 • cct (к):4000K 3-Step MacAdam Ellipse
 • флукс @ 85°c, струја - тест:-
 • флукс @ 25°c, струја - тест:78lm (76lm ~ 80lm)
 • струја - тест:150mA
 • напон - напред (vf) (тип):3V
 • лумени/вати @ струја - тест:173 lm/W
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • струја - макс:200mA
 • агол на гледање:120°
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:1113 (2835 Metric)
 • добавувач уред пакет:2835
 • големина / димензија:0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
 • висина - седење (макс):0.030" (0.75mm)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
MLCAWT-A1-0000-0000A4

MLCAWT-A1-0000-0000A4

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD

На залиха: 0

$0.28000

XMLEZW-02-0000-0B0PT530F

XMLEZW-02-0000-0B0PT530F

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD

На залиха: 0

$4.93176

XPGWHT-L1-R250-00DE6

XPGWHT-L1-R250-00DE6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

На залиха: 0

$1.40688

SM3527UWDW01

SM3527UWDW01

Califia Lighting (Bivar)

LED, SURFACE MOUNT, SM3527, 0.1W

На залиха: 0

$0.31680

XMLEZW-00-0000-0D0HT527H

XMLEZW-00-0000-0D0HT527H

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD

На залиха: 0

$4.27002

XREWHT-L1-R250-009A7

XREWHT-L1-R250-009A7

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD

На залиха: 0

$4.18968

GW QSSPA1.PM-LGLN-A636-1-350-R18

GW QSSPA1.PM-LGLN-A636-1-350-R18

OSRAM Opto Semiconductors, Inc.

LED WHITE 3500K OSCONIQ P 3030

На залиха: 1.190

$1.31000

SBR-90-W57S-R71-NB200

SBR-90-W57S-R71-NB200

Luminus Devices

LED

На залиха: 0

$55.68480

MX6AWT-A1-R250-000AE3

MX6AWT-A1-R250-000AE3

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD

На залиха: 0

$0.75752

XPLBWT-00-0000-0000V40E2

XPLBWT-00-0000-0000V40E2

Cree

LED XLAMP

На залиха: 0

$2.09962

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top