SPMWHT541MD5WAT0SD

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SPMWHT541MD5WAT0SD

Производителот
Samsung Semiconductor
Опис
LED NEUTRAL WHT 4000K 80CRI 4SMD
Категорија
оптоелектроника
Семејство
LED осветлување - бело
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SPMWHT541MD5WAT0SD PDF
Истражување
 • серија:LM561B
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Not For New Designs
 • боја:White, Neutral
 • cct (к):4000K
 • флукс @ 85°c, струја - тест:-
 • флукс @ 25°c, струја - тест:34lm (32lm ~ 36lm)
 • струја - тест:65mA
 • напон - напред (vf) (тип):2.95V
 • лумени/вати @ струја - тест:177 lm/W
 • cri (индекс на рендерирање на бои):80
 • струја - макс:150mA
 • агол на гледање:120°
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:5630
 • големина / димензија:0.197" L x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm)
 • висина - седење (макс):0.035" (0.90mm)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XHP50B-00-0000-0D0UH20DV

XHP50B-00-0000-0D0UH20DV

Cree

LED XLAMP XH-P50.2

На залиха: 0

$3.62000

MTGBEZ-00-0000-0B0UE027F

MTGBEZ-00-0000-0B0UE027F

Cree

LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD

На залиха: 0

$9.41206

XQEAWT-H0-0000-00000LDE5

XQEAWT-H0-0000-00000LDE5

Cree

LED XLAMP XQ-E NEUTRAL WHT 4000K

На залиха: 0

$0.69000

XTEAWT-00-0000-00000BGE1

XTEAWT-00-0000-00000BGE1

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD

На залиха: 632

$0.76000

MX3AWT-A1-R250-0008E6

MX3AWT-A1-R250-0008E6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

На залиха: 0

$0.60296

XMLBEZ-00-0000-0B0HU650F

XMLBEZ-00-0000-0B0HU650F

Cree

LED EASYWHT COOL WHT 5000K 2SMD

На залиха: 0

$4.00002

XBHAWT-00-0000-0000T60D2

XBHAWT-00-0000-0000T60D2

Cree

LED XLAMP XB-H WHITE SMD

На залиха: 0

$1.21001

XPEBWT-L1-0000-00F51

XPEBWT-L1-0000-00F51

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD

На залиха: 0

$0.92000

SPMWHT541MP5WAW0SD

SPMWHT541MP5WAW0SD

Samsung Semiconductor

LED WARM WHITE 2700K 80CRI 4SMD

На залиха: 0

$0.08454

XTEAWT-00-0000-00000B9EA

XTEAWT-00-0000-00000B9EA

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2200K 2SMD

На залиха: 0

$0.40000

Категорија на производи

додатоци
4397 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top