MASMLJ78AE3

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MASMLJ78AE3

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Категорија
уреди за заштита на кола
Семејство
телевизори - диоди
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
MASMLJ78AE3 PDF
Истражување
 • серија:Military, MIL-PRF-19500
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип:Zener
 • еднонасочни канали:1
 • двонасочни канали:-
 • напон - обратно исклучување (тип):78V
 • напон - дефект (мин.):86.7V
 • напон - стегање (макс) @ ipp:126V
 • струја - врвен пулс (10/1000µs):22.8A
 • моќност - врвен пулс:3000W (3kW)
 • заштита на далноводот:No
 • апликации:General Purpose
 • капацитет @ фреквенција:-
 • Работна температура:-65°C ~ 150°C (TJ)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:DO-214AB, SMC
 • добавувач уред пакет:DO-214AB
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
JTX1N6169US

JTX1N6169US

Semtech

TVS BI 1500W 117V SM

На залиха: 0

$21.73984

SM15T24CA-M3/9AT

SM15T24CA-M3/9AT

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 20.5V 33.2V DO214AB

На залиха: 0

$0.41065

SZMMBZ6V2ALT1

SZMMBZ6V2ALT1

Rochester Electronics

TVS DIODE 3VWM 8.7VC SOT23

На залиха: 27.000

$0.05000

BZW50-47B

BZW50-47B

STMicroelectronics

TVS DIODE 47V 108V R-6

На залиха: 86

$2.95000

JANTX1N6156US

JANTX1N6156US

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 29.7V 56.28V C SQ-MELF

На залиха: 0

$18.79010

MXLPLAD30KP22CAE3

MXLPLAD30KP22CAE3

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 22V 36.4V PLAD

На залиха: 0

$62.63400

MAPLAD15KP180CAE3

MAPLAD15KP180CAE3

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 180V 291V PLAD

На залиха: 0

$30.45020

SMAJ58CAHE3_A/H

SMAJ58CAHE3_A/H

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE DO214AC

На залиха: 0

$0.13640

MXL1.5KE6.8CAE3

MXL1.5KE6.8CAE3

Roving Networks / Microchip Technology

TVS DIODE 5.8V 10.5V CASE-1

На залиха: 0

$12.33610

SMCJ78A-E3/57T

SMCJ78A-E3/57T

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

TVS DIODE 78V 126V DO214AB

На залиха: 1.017

$0.55000

Категорија на производи

додатоци
2904 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/2907998-662908.jpg
прекинувачи
63594 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/MOCB2-PL3-25A-777370.jpg
осигурувачи
5567 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/S-8101-1-R-395826.jpg
осигурувачи
23640 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/37401000000-843277.jpg
Top