DSC613RA2A-0106

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

DSC613RA2A-0106

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
3-OUTPUT MEMS CLOCK GENERATOR 2.
Категорија
кристали, осцилатори, резонатори
Семејство
осцилатори што може да се конфигурираат/селектираат со игла
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:DSC613
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • основен резонатор:MEMS
 • тип:XO (Standard)
 • фреквенција - излез 1:19.2MHz
 • фреквенција - излез 2:24MHz
 • фреквенција - излез 3:32.768kHz
 • фреквенција - излез 4:-
 • функција:Enable/Disable
 • излез:LVCMOS
 • напон - напојување:1.71V ~ 3.63V
 • стабилност на фреквенцијата:±25ppm
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • струја - снабдување (макс):6.5mA
 • оценки:-
 • големина / димензија:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
 • висина:0.035" (0.89mm)
 • пакет / куќиште:6-VFLGA
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
534AC000503DGR

534AC000503DGR

Silicon Labs

XTAL OSC XO 3.3V 8SMD

На залиха: 0

$18.66772

532EB000416DGR

532EB000416DGR

Silicon Labs

XTAL OSC XO 2.5V 6SMD

На залиха: 0

$26.47596

552BC000132DGR

552BC000132DGR

Silicon Labs

XTAL OSC VCXO 3.3V 6SMD

На залиха: 0

$24.62272

AMPDAEH-A16T

AMPDAEH-A16T

Abracon

OSC MEMS XO DUAL OUTPUT

На залиха: 0

$1.46160

516BAA000167AAG

516BAA000167AAG

Silicon Labs

XTAL OSC VCXO 3.3V 6SMD

На залиха: 0

$15.27760

AMPDGEH-A05T

AMPDGEH-A05T

Abracon

OSC MEMS XO DUAL OUTPUT

На залиха: 0

$1.60080

534BA000480DGR

534BA000480DGR

Silicon Labs

XTAL OSCILLATOR

На залиха: 0

$26.47596

533NC000210DG

533NC000210DG

Silicon Labs

XTAL OSC XO 3.3V 6SMD

На залиха: 0

$16.88760

534GB000317DG

534GB000317DG

Silicon Labs

XTAL OSC XO 2.5V 8SMD

На залиха: 0

$11.50520

547DAA002479BBGR

547DAA002479BBGR

Silicon Labs

XTAL OSCILLATOR

На залиха: 0

$28.78124

Категорија на производи

додатоци
218 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/AXS-2520-04-01-224007.jpg
кристали
93193 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/CM309S5-120MABJT-386452.jpg
осцилатори
681343 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/SIT3808AI-D3-33EG-30-720000Y-862426.jpg
резонатори
1766 Предмети
https://img.chimicron-en.com/thumb/B39431R0820H210-430710.jpg
Top