R5F104MKAFA#50

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

R5F104MKAFA#50

Производителот
Renesas Electronics America
Опис
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 80LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:RL78/G14
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:RL78
 • големина на јадрото:16-Bit
 • брзина:32MHz
 • поврзување:CSI, I²C, LINbus, UART/USART
 • периферни уреди:DMA, LVD, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:64
 • големината на програмската меморија:384KB (384K x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:8K x 8
 • големина на овен:32K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):1.6V ~ 5.5V
 • конвертори на податоци:A/D 17x8/10b; D/A 2x8b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:80-LQFP
 • добавувач уред пакет:80-LQFP (14x14)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
R5F571MFHDLJ#20

R5F571MFHDLJ#20

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TFLGA

На залиха: 0

$14.99082

ATMEGA88V-10PU

ATMEGA88V-10PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP

На залиха: 268

$3.16000

MC68HC908GR16MFA

MC68HC908GR16MFA

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP

На залиха: 474

$7.92000

STM8AL31E89TAY

STM8AL31E89TAY

STMicroelectronics

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP

На залиха: 0

$2.09388

ATSAMC21J18A-MNT

ATSAMC21J18A-MNT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFN

На залиха: 0

$3.08001

S9S12GN48F1CLC

S9S12GN48F1CLC

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 32LQFP

На залиха: 0

$4.01500

R5F51113ADFL#5A

R5F51113ADFL#5A

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LFQFP

На залиха: 0

$1.78690

NANO112SC2AN

NANO112SC2AN

Nuvoton Technology Corporation America

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP

На залиха: 427

$3.13000

MSP430F5259IZQE

MSP430F5259IZQE

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80BGA

На залиха: 1.440

$2.92000

STM32F334C8T6TR

STM32F334C8T6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP

На залиха: 0

$3.40778

Категорија на производи

Top