FS32K146HRT0MLLT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

FS32K146HRT0MLLT

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:S32K
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:ARM® Cortex®-M4F
 • големина на јадрото:32-Bit
 • брзина:80MHz
 • поврзување:CANbus, FlexIO, I²C, LINbus, SPI, UART/USART
 • периферни уреди:POR, PWM, WDT
 • број на i/o:89
 • големината на програмската меморија:1MB (1M x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:4K x 8
 • големина на овен:128K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):2.7V ~ 5.5V
 • конвертори на податоци:A/D 24x12b SAR; D/A1x8b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:100-LQFP
 • добавувач уред пакет:100-LQFP (14x14)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PIC32MZ1024ECM144T-I/PL

PIC32MZ1024ECM144T-I/PL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

На залиха: 0

$11.71504

C8051F566-IQ

C8051F566-IQ

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP

На залиха: 0

$4.65492

R5F51113ADFL#5A

R5F51113ADFL#5A

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LFQFP

На залиха: 0

$1.78690

AT91SAM7S128D-MU-999

AT91SAM7S128D-MU-999

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16/32BIT 128KB FLSH 64QFN

На залиха: 0

$6.90803

PIC16F877-20/P

PIC16F877-20/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40DIP

На залиха: 244

$7.20000

DSPIC33EP64GS502T-E/SO

DSPIC33EP64GS502T-E/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC

На залиха: 0

$4.08001

UPD78F0537AGK-GAJ-AX

UPD78F0537AGK-GAJ-AX

Renesas Electronics America

IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64LQFP

На залиха: 479

$7.88000

DSPIC33FJ64GP306A-E/PT

DSPIC33FJ64GP306A-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP

На залиха: 0

$4.66000

STM32L152RBT6

STM32L152RBT6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP

На залиха: 0

$7.06000

MCHC908QY2CDWER

MCHC908QY2CDWER

NXP Semiconductors

IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16SOIC

На залиха: 0

$4.36425

Категорија на производи

Top