S912ZVMBA6F0MLF

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

S912ZVMBA6F0MLF

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
1250
Листови со податоци онлајн
S912ZVMBA6F0MLF PDF
Истражување
 • серија:S12 MagniV
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:S12Z
 • големина на јадрото:16-Bit
 • брзина:32MHz
 • поврзување:LINbus, SCI, SPI
 • периферни уреди:DMA, LVD, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:15
 • големината на програмската меморија:64KB (64K x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:512 x 8
 • големина на овен:4K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):3.5V ~ 40V
 • конвертори на податоци:A/D 5x10b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:48-LQFP
 • добавувач уред пакет:48-LQFP (7x7)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
EFM8BB31F32I-C-QFN32

EFM8BB31F32I-C-QFN32

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32QFN

На залиха: 0

$1.14108

MC68HC908QY2MPE

MC68HC908QY2MPE

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16DIP

На залиха: 4.700

$1.84000

PIC16LF18856-E/SS

PIC16LF18856-E/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP

На залиха: 0

$1.29801

DSPIC33FJ256MC710A-H/PT

DSPIC33FJ256MC710A-H/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP

На залиха: 99

$10.82000

AT89LP51RC2-20MU

AT89LP51RC2-20MU

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN

На залиха: 3.376

$2.78000

MC9S08RD16FG

MC9S08RD16FG

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP

На залиха: 3.770

$5.47000

STM32F302VCT6TR

STM32F302VCT6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

На залиха: 0

$7.89000

MB90587CPF-G-125-BND

MB90587CPF-G-125-BND

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP

На залиха: 0

$17.02000

Z86E4016VEG

Z86E4016VEG

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 4KB OTP 44PLCC

На залиха: 0

$8.84000

STM32L431CBU6

STM32L431CBU6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 128KB FLSH 48UFQFPN

На залиха: 0

$5.03000

Категорија на производи

Top