SPC564A70L7COBR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SPC564A70L7COBR

Производителот
STMicroelectronics
Опис
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SPC564A70L7COBR PDF
Истражување
 • серија:Automotive, AEC-Q100, SPC56
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:e200z4
 • големина на јадрото:32-Bit
 • брзина:120MHz
 • поврзување:CANbus, EBI/EMI, LINbus, SCI, SPI
 • периферни уреди:DMA, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:150
 • големината на програмската меморија:2MB (2M x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:128K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):1.14V ~ 1.32V
 • конвертори на податоци:A/D 34x12b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:176-LQFP
 • добавувач уред пакет:176-LQFP (24x24)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
R5F51305ADFL#10

R5F51305ADFL#10

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LFQFP

На залиха: 0

$2.30460

DSPIC33FJ64GP802-I/SO

DSPIC33FJ64GP802-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC

На залиха: 190

$4.94000

PIC32MZ1024ECM144T-I/PL

PIC32MZ1024ECM144T-I/PL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

На залиха: 0

$11.71504

EFM32GG12B410F1024IQ100-A

EFM32GG12B410F1024IQ100-A

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP

На залиха: 0

$6.83856

PIC18LF4580-I/PT

PIC18LF4580-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP

На залиха: 259

$7.84000

PIC16F690-E/SS

PIC16F690-E/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP

На залиха: 2.783

$2.25000

STM32L071RBH6TR

STM32L071RBH6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TFBGA

На залиха: 0

$2.47800

TMPM366FYXBG

TMPM366FYXBG

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

IC MCU 32BIT 256KB FLSH 109TFBGA

На залиха: 0

$5.49410

CY8C4024LQI-S411

CY8C4024LQI-S411

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 24SQFN

На залиха: 0

$3.42000

R5F11NMEAFB#10

R5F11NMEAFB#10

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80LQFP

На залиха: 0

$2.88910

Категорија на производи

Top