MSP430F6725AIPNR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MSP430F6725AIPNR

Производителот
Texas
Опис
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:MSP430F6xx
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:CPUXV2
 • големина на јадрото:16-Bit
 • брзина:25MHz
 • поврзување:I²C, IrDA, LINbus, SCI, SPI, UART/USART
 • периферни уреди:Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:52
 • големината на програмската меморија:128KB (128K x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:-
 • големина на овен:4K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):1.8V ~ 3.6V
 • конвертори на податоци:A/D 5x10b, 2x24b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:80-LQFP
 • добавувач уред пакет:80-LQFP (12x12)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ATTINY88-MMH

ATTINY88-MMH

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28VQFN

На залиха: 817

$0.99000

R5F571MFHDLJ#20

R5F571MFHDLJ#20

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TFLGA

На залиха: 0

$14.99082

PIC32MK0256GPG064-I/PT

PIC32MK0256GPG064-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP

На залиха: 0

$4.89500

MSP430F2471TPM

MSP430F2471TPM

Texas

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP

На залиха: 220

$7.91000

R5F5631BDDFB#V0

R5F5631BDDFB#V0

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

На залиха: 0

$15.24000

Z8F0131HJ020SG

Z8F0131HJ020SG

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SSOP

На залиха: 499

$2.00000

STM32F302VCT6TR

STM32F302VCT6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

На залиха: 0

$7.89000

PIC16C770-I/SS

PIC16C770-I/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20SSOP

На залиха: 0

$3.69602

PIC32MX250F128DT-I/PT

PIC32MX250F128DT-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44TQFP

На залиха: 748

$4.47000

Z86E142PZ016EC

Z86E142PZ016EC

Rochester Electronics

8-BIT, OTPROM, Z8 CPU, 16MHZ

На залиха: 515

$2.96000

Категорија на производи

Top