CY8C3445AXE-181

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

CY8C3445AXE-181

Производителот
Rochester Electronics
Опис
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
523
Листови со податоци онлајн
CY8C3445AXE-181 PDF
Истражување
 • серија:PSOC® 3 CY8C34xx
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • јадро процесор:8051
 • големина на јадрото:8-Bit
 • брзина:50MHz
 • поврзување:CANbus, EBI/EMI, I²C, LINbus, SPI, UART/USART
 • периферни уреди:CapSense, DMA, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:62
 • големината на програмската меморија:32KB (32K x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:1K x 8
 • големина на овен:4K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):1.71V ~ 5.5V
 • конвертори на податоци:A/D 16x12b; D/A 2x8b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:100-LQFP
 • добавувач уред пакет:100-TQFP (14x14)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C8051F007-GQ

C8051F007-GQ

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP

На залиха: 248

$13.74000

MC68HC908QY2MPE

MC68HC908QY2MPE

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16DIP

На залиха: 4.700

$1.84000

DSPIC33EP128MC504T-I/MV

DSPIC33EP128MC504T-I/MV

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48UQFN

На залиха: 0

$2.88001

ATTINY25-20PU

ATTINY25-20PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP

На залиха: 2.463

$1.31000

ATSAM4E16CB-CN

ATSAM4E16CB-CN

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFBGA

На залиха: 0

$7.39200

SPC5643LK0MLQ8

SPC5643LK0MLQ8

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

На залиха: 295

$28.66000

MSP430FR60471IPZR

MSP430FR60471IPZR

Texas

IC MCU 16BIT 256KB FRAM 100LQFP

На залиха: 978

$16.38000

CY8C3665AXI-198

CY8C3665AXI-198

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP

На залиха: 1.521

$6.49000

SP5744BSK1AMMH6R

SP5744BSK1AMMH6R

NXP Semiconductors

IC MCU 32B 1.5MB FLASH 100MAPBGA

На залиха: 0

$31.32250

Z8F0131HJ020SG

Z8F0131HJ020SG

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SSOP

На залиха: 499

$2.00000

Категорија на производи

Top