SPC5745BK1MMH6

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SPC5745BK1MMH6

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100MAPBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SPC5745BK1MMH6 PDF
Истражување
 • серија:MPC57xx
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:e200z4
 • големина на јадрото:32-Bit
 • брзина:160MHz
 • поврзување:CANbus, Ethernet, FlexRay, I²C, LINbus, SPI
 • периферни уреди:DMA, I²S, POR, WDT
 • број на i/o:-
 • големината на програмската меморија:2MB (2M x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:64K x 8
 • големина на овен:256K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):3.15V ~ 5.5V
 • конвертори на податоци:A/D 36x10b, 16x12b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:100-LBGA
 • добавувач уред пакет:100-MAPBGA (11x11)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C161OL25MHABXUMA1

C161OL25MHABXUMA1

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT ROMLESS 80MQFP

На залиха: 3.127

$10.25000

LC87F2832AUFL64TBM-E

LC87F2832AUFL64TBM-E

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER 8-BIT LC8XX CPU

На залиха: 4.000

$2.14000

ATMEGA164PV-10PU

ATMEGA164PV-10PU

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP

На залиха: 62

$4.46000

C8051F822-GSR

C8051F822-GSR

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16SOIC

На залиха: 0

$1.28780

DSPIC33EP128GP506-E/PT

DSPIC33EP128GP506-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

На залиха: 0

$3.33003

PIC32MX775F256LT-80I/BG

PIC32MX775F256LT-80I/BG

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 256KB FLSH 121TFBGA

На залиха: 0

$8.20601

PIC16C621A-04/SO

PIC16C621A-04/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC

На залиха: 20

$1.96000

R5F572NNDDFP#30

R5F572NNDDFP#30

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LFQFP

На залиха: 0

$22.85000

MCF5407CAI162

MCF5407CAI162

Rochester Electronics

RISC MPU, 32-BIT, 162MHZ, CMOS8

На залиха: 0

$52.70000

R5F104LCAFB#10

R5F104LCAFB#10

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LFQFP

На залиха: 0

$1.53640

Категорија на производи

Top