S912XEQ512BVAG

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

S912XEQ512BVAG

Производителот
NXP Semiconductors
Опис
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 144LQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
S912XEQ512BVAG PDF
Истражување
 • серија:HCS12X
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:HCS12X
 • големина на јадрото:16-Bit
 • брзина:50MHz
 • поврзување:CANbus, EBI/EMI, I²C, IrDA, SCI, SPI
 • периферни уреди:LVD, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:119
 • големината на програмската меморија:512KB (512K x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:4K x 8
 • големина на овен:32K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):1.72V ~ 5.5V
 • конвертори на податоци:A/D 24x12b
 • тип на осцилатор:External
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:144-LQFP
 • добавувач уред пакет:144-LQFP (20x20)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
MSP430FR2632IYQWT

MSP430FR2632IYQWT

Texas

IC MCU 16BIT 8.5KB FRAM 24DSBGA

На залиха: 250

$2.99000

LPC54605J512BD100E

LPC54605J512BD100E

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

На залиха: 0

$4.52000

STM32L4R9ZIY6TR

STM32L4R9ZIY6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144WLCSP

На залиха: 0

$11.41105

EFM32GG842F1024G-E-QFP64R

EFM32GG842F1024G-E-QFP64R

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64TQFP

На залиха: 376

$7.71000

MSP430FR60471IPZR

MSP430FR60471IPZR

Texas

IC MCU 16BIT 256KB FRAM 100LQFP

На залиха: 978

$16.38000

AT89C5130A-RDTUM

AT89C5130A-RDTUM

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64VQFP

На залиха: 147

$5.40000

TMS320F280270DAT

TMS320F280270DAT

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 38TSSOP

На залиха: 2.000

$2.55000

PIC32MZ1024EFE064-I/MR

PIC32MZ1024EFE064-I/MR

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64QFN

На залиха: 0

$8.09608

PIC24FJ64GB002-I/SO

PIC24FJ64GB002-I/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC

На залиха: 1.569

$3.98000

PIC18F26K22-E/SO

PIC18F26K22-E/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC

На залиха: 0

$3.39000

Категорија на производи

Top