NCS5652MUTWG

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

NCS5652MUTWG

Производителот
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Опис
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 12UDFN
Категорија
интегрирани кола
Семејство
линеарни - засилувачи - инструменти, оп-засилувачи, тампон засилувачи
Серии
-
На залиха
609
Листови со податоци онлајн
NCS5652MUTWG PDF
Истражување
 • серија:Automotive, AEC-Q100
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип на засилувач:Power
 • број на кола:2
 • излезен тип:-
 • стапка на убиства:1.5V/µs
 • добие пропусен опсег производ:350 MHz
 • - 3db пропусен опсег:-
 • пристрасност на струја - влез:500 nA
 • напон - влезен офсет:1 mV
 • струја - снабдување:3mA (x2 Channels)
 • струја - излез / канал:500 mA
 • напон - напојување, единечно/двојно (±):3.3V ~ 13.2V
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:12-UFDFN Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:12-UDFN (3x3)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
TLE2074AING4

TLE2074AING4

Texas

IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP

На залиха: 0

$7.80973

AD8572ARZ-REEL

AD8572ARZ-REEL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8SOIC

На залиха: 868

$5.03000

LMV932MM/NOPB

LMV932MM/NOPB

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP

На залиха: 7.386

$1.58000

LT1792CN8#PBF

LT1792CN8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8DIP

На залиха: 0

$6.01000

LTC6101BCS5#TRPBF

LTC6101BCS5#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5

На залиха: 0

$1.86000

THS3120CDGN

THS3120CDGN

Rochester Electronics

THS3120 SINGLE, LOW NOISE, HIGH

На залиха: 15.520

$5.10000

M5216FP#TF0R

M5216FP#TF0R

Rochester Electronics

DUAL OPERATIONAL AMPLIFIER

На залиха: 1.298

$0.49000

MC34002BD

MC34002BD

Rochester Electronics

OPERATIONAL AMPLIFIER

На залиха: 0

$0.20000

BU7487FV-E2

BU7487FV-E2

ROHM Semiconductor

IC CMOS 4 CIRCUIT 14SSOPB

На залиха: 2.500

$1.01000

TLC071CDGNR

TLC071CDGNR

Rochester Electronics

TLC071 SINGLE WIDE-BANDWIDTH HIG

На залиха: 8.860

$0.66000

Категорија на производи

Top