S-80928CLNB-G6YT2G

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

S-80928CLNB-G6YT2G

Производителот
ABLIC U.S.A. Inc.
Опис
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - супервизори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
S-80928CLNB-G6YT2G PDF
Истражување
 • серија:S-809xxC
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Not For New Designs
 • тип:Voltage Detector
 • број на следени напони:1
 • напон - праг:2.8V
 • излез:Push-Pull, Totem Pole
 • ресетирање:Active Low
 • истек на ресетирање:18ms Minimum
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:SC-82A, SOT-343
 • добавувач уред пакет:SC-82AB
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
STM706PAM6F

STM706PAM6F

STMicroelectronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC

На залиха: 0

$0.48320

TPS389012DSER

TPS389012DSER

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6WSON

На залиха: 2.650

$1.69000

MAX6719UTYHD3+

MAX6719UTYHD3+

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 3 CHANNEL SOT23-6

На залиха: 1.285

$1.74000

XC6129C20L9R-G

XC6129C20L9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

На залиха: 0

$0.17291

MIC707M

MIC707M

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC

На залиха: 13.085

$0.47000

LTC2909CTS8-3.3#TRMPBF

LTC2909CTS8-3.3#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC SUPERVISOR 3 CHANNEL TSOT23-8

На залиха: 736

$4.35000

ISL88022IU8HFZ-TK

ISL88022IU8HFZ-TK

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 8MSOP

На залиха: 0

$1.65000

MAX706SEUA+

MAX706SEUA+

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX

На залиха: 1.685.050

$7.50000

MAX792MCSE+

MAX792MCSE+

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC

На залиха: 432

$8.18000

NCP301LSN38T1

NCP301LSN38T1

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT

На залиха: 16.673

$0.14000

Категорија на производи

Top