S-1003CB38I-I6T1U

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

S-1003CB38I-I6T1U

Производителот
ABLIC U.S.A. Inc.
Опис
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-6A
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - супервизори
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
S-1003CB38I-I6T1U PDF
Истражување
 • серија:S-1003
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:Voltage Detector
 • број на следени напони:1
 • напон - праг:3.8V
 • излез:Push-Pull, Totem Pole
 • ресетирање:Active Low
 • истек на ресетирање:-
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:6-SMD, Flat Leads
 • добавувач уред пакет:SNT-6A
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XC6127C38C7R-G

XC6127C38C7R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN

На залиха: 0

$0.20135

MXD1811UR44

MXD1811UR44

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR MICROPROCES RESET

На залиха: 2.282

$2.74000

TPS3707-50DR

TPS3707-50DR

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC

На залиха: 974

$2.31000

STM1001TWX6F

STM1001TWX6F

STMicroelectronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

На залиха: 8.092

$0.64000

XC6135C31AMR-G

XC6135C31AMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

На залиха: 0

$0.22181

S-80156BLPF-JFHTFU

S-80156BLPF-JFHTFU

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A

На залиха: 0

$0.29192

XC6123A218MG-G

XC6123A218MG-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

На залиха: 0

$0.51050

ISL88708IP844Z

ISL88708IP844Z

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP

На залиха: 932

$1.84000

XC6121F540ER-G

XC6121F540ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

На залиха: 0

$0.51050

ADM691ANZ

ADM691ANZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP

На залиха: 485

$4.78000

Категорија на производи

Top