MIC6315-26D4UTR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MIC6315-26D4UTR

Производителот
Rochester Electronics
Опис
IC SUPERVISOR MICROPROCES RESET
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - супервизори
Серии
-
На залиха
123520
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип:-
 • број на следени напони:-
 • напон - праг:-
 • излез:-
 • ресетирање:-
 • истек на ресетирање:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PT7M6315US29D1TBEX

PT7M6315US29D1TBEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4

На залиха: 0

$0.30740

XC6127C15EMR-G

XC6127C15EMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

На залиха: 0

$0.21523

XC6121E647MR-G

XC6121E647MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

На залиха: 0

$0.51050

XC6121C628ER-G

XC6121C628ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

На залиха: 0

$0.51050

M62005L#TF0J

M62005L#TF0J

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR OUTPUT SYST RESET

На залиха: 3.748

$0.85000

ISL88022IU8HFZ-TK

ISL88022IU8HFZ-TK

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 8MSOP

На залиха: 0

$1.65000

TLC7733QPWREP

TLC7733QPWREP

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP

На залиха: 1.771

$6.65000

XC6123A532ER-G

XC6123A532ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

На залиха: 0

$0.51050

TPS3838E18DBVRG4

TPS3838E18DBVRG4

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

На залиха: 0

$1.24916

TPS2345PWR

TPS2345PWR

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT

На залиха: 3.462

$2.32000

Категорија на производи

Top