EPM570GM256I5N

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

EPM570GM256I5N

Производителот
Intel
Опис
IC CPLD 440MC 5.4NS 256MBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - cplds (комплексни програмибилни логички уреди)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
EPM570GM256I5N PDF
Истражување
 • серија:MAX® II
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Last Time Buy
 • програмабилен тип:In System Programmable
 • време на одложување tpd (1) макс:5.4 ns
 • напонско напојување - внатрешно:1.71V ~ 1.89V
 • број на логички елементи/блокови:570
 • број на макроќелии:440
 • број на порти:-
 • број на i/o:160
 • Работна температура:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:256-TFBGA
 • добавувач уред пакет:256-MBGA (11x11)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PAL16C1ML883B

PAL16C1ML883B

Rochester Electronics

ELECTRICALLY ERASABLE PAL DEVICE

На залиха: 255

$23.31000

M4A3-64/32-7VNC48

M4A3-64/32-7VNC48

Lattice Semiconductor

IC CPLD 64MC 7.5NS 48TQFP

На залиха: 0

$5.64200

XCR3384XL-10FT256I

XCR3384XL-10FT256I

Xilinx

IC CPLD 384MC 9NS 256BGA

На залиха: 0

$119.48011

PALCE20V8H-15JC/4

PALCE20V8H-15JC/4

Rochester Electronics

EE PLD, 15NS, PAL-TYPE PQCC28

На залиха: 169.839

$0.36000

LA4128V-75TN100E

LA4128V-75TN100E

Lattice Semiconductor

IC CPLD 128MC 7.5NS 100TQFP

На залиха: 0

$22.46400

EPM570F256I5N

EPM570F256I5N

Intel

IC CPLD 440MC 5.4NS 256FBGA

На залиха: 488

$47.78000

LC4512V-10FTN256I

LC4512V-10FTN256I

Lattice Semiconductor

IC CPLD 512MC 10NS 256FTBGA

На залиха: 0

$66.30000

EPM7512BQC208-5

EPM7512BQC208-5

Rochester Electronics

EE PLD, 5.5NS, 512-CELL PQFP208

На залиха: 299

$271.38000

M4A5-32/32-10VNC48

M4A5-32/32-10VNC48

Lattice Semiconductor

IC CPLD 32MC 10NS 48TQFP

На залиха: 0

$4.64100

5M160ZM100C4N

5M160ZM100C4N

Intel

IC CPLD 128MC 7.5NS 100MBGA

На залиха: 0

$6.15000

Категорија на производи

Top