XC6VLX240T-2FF1759C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC6VLX240T-2FF1759C

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 720 I/O 1759FCBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC6VLX240T-2FF1759C PDF
Истражување
 • серија:Virtex®-6 LXT
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:18840
 • број на логички елементи/ќелии:241152
 • вкупно овен битови:15335424
 • број на i/o:720
 • број на порти:-
 • напон - напојување:0.95V ~ 1.05V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:1760-BBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:1759-FCBGA (42.5x42.5)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
A42MX36-CQ256

A42MX36-CQ256

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 202 I/O 256CQFP

На залиха: 0

$3552.29000

LCMXO3L-2100E-6MG121I

LCMXO3L-2100E-6MG121I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 100 I/O 121CSFBGA

На залиха: 0

$5.49900

5SGSED8K3F40I3G

5SGSED8K3F40I3G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

На залиха: 0

$12645.60000

EP3SL50F780I4LG

EP3SL50F780I4LG

Intel

IC FPGA 488 I/O 780FBGA

На залиха: 0

$1216.26000

LCMXO2-7000HE-5FG484I

LCMXO2-7000HE-5FG484I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 334 I/O 484FBGA

На залиха: 0

$30.98017

LFE5U-45F-7MG285I

LFE5U-45F-7MG285I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 118 I/O 285CSFBGA

На залиха: 0

$18.85000

M2GL050T-VF400I

M2GL050T-VF400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 207 I/O 400VFBGA

На залиха: 0

$87.33044

LFE2-35E-5FN484I

LFE2-35E-5FN484I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 331 I/O 484FBGA

На залиха: 0

$67.50050

XCVU9P-L2FLGB2104E

XCVU9P-L2FLGB2104E

Xilinx

IC FPGA 702 I/O 2104FCBGA

На залиха: 0

$49004.43000

LCMXO2-2000HC-4BG256C

LCMXO2-2000HC-4BG256C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CABGA

На залиха: 119

$14.81000

Категорија на производи

Top