XC7A12T-1CSG325C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC7A12T-1CSG325C

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 150 I/O 325CSBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC7A12T-1CSG325C PDF
Истражување
 • серија:Artix-7
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:1000
 • број на логички елементи/ќелии:12800
 • вкупно овен битови:737280
 • број на i/o:150
 • број на порти:-
 • напон - напојување:0.95V ~ 1.05V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:324-LFBGA, CSPBGA
 • добавувач уред пакет:325-CSBGA (15x15)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
AGLP030V2-CS289I

AGLP030V2-CS289I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 120 I/O 289CSP

На залиха: 0

$42.53403

A42MX24-FPLG84

A42MX24-FPLG84

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 72 I/O 84PLCC

На залиха: 0

$141.45875

XC3130-5TQ100C

XC3130-5TQ100C

Rochester Electronics

FPGA, 100 CLBS, 2K GATES

На залиха: 134

$7.87000

M2GL060-FG676I

M2GL060-FG676I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 387 I/O 676FBGA

На залиха: 0

$92.84050

5SGXMABK2H40I3LG

5SGXMABK2H40I3LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517HBGA

На залиха: 0

$16330.05000

A3P125-TQG144

A3P125-TQG144

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 100 I/O 144TQFP

На залиха: 1.052

$13.49000

XC7V585T-2FFG1157I

XC7V585T-2FFG1157I

Xilinx

IC FPGA 600 I/O 1157FCBGA

На залиха: 0

$5626.02000

XCKU9P-3FFVE900E

XCKU9P-3FFVE900E

Xilinx

IC FPGA 304 I/O 900FCBGA

На залиха: 0

$3590.37000

LFE5U-85F-8BG756C

LFE5U-85F-8BG756C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 365 I/O 756CABGA

На залиха: 0

$42.20025

XA6SLX25-3CSG324Q

XA6SLX25-3CSG324Q

Xilinx

IC FPGA 226 I/O 324CSBGA

На залиха: 0

$65.80000

Категорија на производи

Top