XC6VCX130T-1FFG784I

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC6VCX130T-1FFG784I

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 400 I/O 784FCBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
XC6VCX130T-1FFG784I PDF
Истражување
 • серија:Virtex®-6 CXT
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:10000
 • број на логички елементи/ќелии:128000
 • вкупно овен битови:9732096
 • број на i/o:400
 • број на порти:-
 • напон - напојување:0.95V ~ 1.05V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • пакет / куќиште:784-BBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:784-FCBGA (29x29)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
M1A3PE3000L-1FG484I

M1A3PE3000L-1FG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 341 I/O 484FBGA

На залиха: 0

$1006.29050

LFXP2-40E-5FN484C

LFXP2-40E-5FN484C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 363 I/O 484FBGA

На залиха: 126

$107.70000

AGL600V5-FG256

AGL600V5-FG256

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 177 I/O 256FBGA

На залиха: 0

$69.78511

EP2S180F1020C5

EP2S180F1020C5

Rochester Electronics

EP2S180 - STRATIX II FPGA

На залиха: 320

$5692.10000

1SG166HN1F43E1VG

1SG166HN1F43E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

На залиха: 0

$25567.50000

A42MX24-2TQG176I

A42MX24-2TQG176I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 150 I/O 176TQFP

На залиха: 0

$374.53000

5CEBA4F17C6N

5CEBA4F17C6N

Intel

IC FPGA 128 I/O 256FBGA

На залиха: 0

$78.84800

LFE3-150EA-7FN1156C

LFE3-150EA-7FN1156C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 586 I/O 1156FBGA

На залиха: 0

$207.58042

XC4VLX40-12FFG1148C

XC4VLX40-12FFG1148C

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA

На залиха: 0

$1076.40000

U1AFS250-FG256I

U1AFS250-FG256I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 114 I/O 256FBGA

На залиха: 0

$137.03300

Категорија на производи

Top