A42MX09-PQG100I

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

A42MX09-PQG100I

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC FPGA 83 I/O 100QFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
9300
Листови со податоци онлајн
A42MX09-PQG100I PDF
Истражување
 • серија:MX
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:-
 • број на логички елементи/ќелии:-
 • вкупно овен битови:-
 • број на i/o:83
 • број на порти:14000
 • напон - напојување:3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • пакет / куќиште:100-BQFP
 • добавувач уред пакет:100-PQFP (20x14)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XC3S1500-5FG456C

XC3S1500-5FG456C

Xilinx

IC FPGA 333 I/O 456FBGA

На залиха: 5.000

По нарачка: 5.000

$7.50000

EP3C16U484C8N

EP3C16U484C8N

Intel

IC FPGA 346 I/O 484UBGA

На залиха: 2.600

По нарачка: 2.600

$40.00000

XC7K410T-3FFG900E

XC7K410T-3FFG900E

Xilinx

IC FPGA 500 I/O 900FCBGA

На залиха: 3.000

По нарачка: 3.000

$175.40000

XC3S400-5FG456C

XC3S400-5FG456C

Xilinx

IC FPGA 264 I/O 456FBGA

На залиха: 600

По нарачка: 600

$23.00000

XC5VFX130T-2FFG1738C

XC5VFX130T-2FFG1738C

Xilinx

IC FPGA 840 I/O 1738FCBGA

На залиха: 6.000

По нарачка: 6.000

$1382.67000

XC6SLX150T-3FGG484I

XC6SLX150T-3FGG484I

Xilinx

IC FPGA 296 I/O 484FBGA

На залиха: 468

По нарачка: 468

$264.00000

EP3C10F256C8N

EP3C10F256C8N

Intel

IC FPGA 182 I/O 256FBGA

На залиха: 2.400

По нарачка: 2.400

$24.83700

XC4VSX35-11FFG668I

XC4VSX35-11FFG668I

Xilinx

IC FPGA 448 I/O 668FCBGA

На залиха: 2.000

По нарачка: 2.000

$465.67000

XC5VFX100T-1FFG1136C

XC5VFX100T-1FFG1136C

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1136FCBGA

На залиха: 500

По нарачка: 500

$500.00000

LFE3-70EA-6FN484I

LFE3-70EA-6FN484I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 295 I/O 484FBGA

На залиха: 50.000

По нарачка: 50.000

$53.00000

Категорија на производи

Top