5SEEBH40I4G

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

5SEEBH40I4G

Производителот
Intel
Опис
IC FPGA 696 I/O 1517HBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:Stratix® V E
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:359250
 • број на логички елементи/ќелии:952000
 • вкупно овен битови:53248000
 • број на i/o:696
 • број на порти:-
 • напон - напојување:0.82V ~ 0.88V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • пакет / куќиште:1517-BBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:1517-HBGA (45x45)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XC6SLX16-3FTG256C

XC6SLX16-3FTG256C

Xilinx

IC FPGA 186 I/O 256FTBGA

На залиха: 0

$29.12000

5AGTFC7H3F35I3G

5AGTFC7H3F35I3G

Intel

IC FPGA 544 I/O 1152FBGA

На залиха: 0

$1913.74417

EP3C5F256C8N

EP3C5F256C8N

Altera (Intel)

IC FPGA 182 I/O 256FBGA

На залиха: 990

$26.25000

5SGXMABK3H40I4G

5SGXMABK3H40I4G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517HBGA

На залиха: 0

$12371.70000

LCMXO3D-9400HC-6BG256I

LCMXO3D-9400HC-6BG256I

Lattice Semiconductor

IC FPGA MACHXO3D 9400LUT 256BGA

На залиха: 118

$27.40000

1SG210HU3F50E3VG

1SG210HU3F50E3VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA

На залиха: 0

$19885.50000

M2GL050-1FG484I

M2GL050-1FG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 267 I/O 484FBGA

На залиха: 0

$102.05917

10AX048K3F35I2LG

10AX048K3F35I2LG

Intel

IC FPGA 396 I/O 1152FBGA

На залиха: 0

$4324.50000

5SGXMABK2H40I3G

5SGXMABK2H40I3G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517HBGA

На залиха: 0

$16330.05000

M1A3P250-1VQ100I

M1A3P250-1VQ100I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 68 I/O 100VQFP

На залиха: 0

$17.51044

Категорија на производи

Top