XC7S75-1FGGA676Q

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC7S75-1FGGA676Q

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA SPARTAN7 676BGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:Spartan®-7
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:6000
 • број на логички елементи/ќелии:76800
 • вкупно овен битови:4331520
 • број на i/o:400
 • број на порти:-
 • напон - напојување:0.95V ~ 1.05V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • пакет / куќиште:676-BGA
 • добавувач уред пакет:676-FBGA (27x27)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
5SGXMABK3H40I4G

5SGXMABK3H40I4G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517HBGA

На залиха: 0

$12371.70000

LFE5U-45F-7MG285I

LFE5U-45F-7MG285I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 118 I/O 285CSFBGA

На залиха: 0

$18.85000

XA6SLX9-2CSG324I

XA6SLX9-2CSG324I

Xilinx

IC FPGA 200 I/O 324CSBGA

На залиха: 0

$30.38000

EP2A70F1508C8

EP2A70F1508C8

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 2.49NS, PBGA1508

На залиха: 2

$2287.84000

M2GL050TS-1FCS325I

M2GL050TS-1FCS325I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 200 I/O 325BGA

На залиха: 0

$88.84199

A3PN010-QNG48I

A3PN010-QNG48I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 34 I/O 48QFN

На залиха: 0

$3.63540

XCKU9P-3FFVE900E

XCKU9P-3FFVE900E

Xilinx

IC FPGA 304 I/O 900FCBGA

На залиха: 0

$3590.37000

LFE2-70SE-6FN900I

LFE2-70SE-6FN900I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 583 I/O 900FBGA

На залиха: 0

$199.00111

EP2AGX260EF29C5G

EP2AGX260EF29C5G

Intel

IC FPGA 372 I/O 780FBGA

На залиха: 0

$2768.82000

5SGXMABK2H40I3G

5SGXMABK2H40I3G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517HBGA

На залиха: 0

$16330.05000

Категорија на производи

Top