LCMXO3L-1300C-5BG256C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

LCMXO3L-1300C-5BG256C

Производителот
Lattice Semiconductor
Опис
IC FPGA 206 I/O 256CABGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
11958
Листови со податоци онлајн
LCMXO3L-1300C-5BG256C PDF
Истражување
 • серија:MachXO3
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:160
 • број на логички елементи/ќелии:1280
 • вкупно овен битови:65536
 • број на i/o:206
 • број на порти:-
 • напон - напојување:2.375V ~ 3.465V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:256-LFBGA
 • добавувач уред пакет:256-CABGA (14x14)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XC5VLX220-1FFG1760C

XC5VLX220-1FFG1760C

Xilinx

IC FPGA 800 I/O 1760FCBGA

На залиха: 100

По нарачка: 100

$4614.96000

10M08DCV81I7G

10M08DCV81I7G

Intel

IC FPGA 56 I/O 81WLCSP

На залиха: 8.000

По нарачка: 8.000

$28.32000

XC3S50A-4TQG144C

XC3S50A-4TQG144C

Xilinx

IC FPGA 108 I/O 144TQFP

На залиха: 9.309

По нарачка: 9.309

$11.20000

10M16DAF256C8G

10M16DAF256C8G

Intel

IC FPGA 178 I/O 256FBGA

На залиха: 186

По нарачка: 186

$44.10000

XC6SLX45-2FGG676C

XC6SLX45-2FGG676C

Xilinx

IC FPGA 358 I/O 676FBGA

На залиха: 1.000

По нарачка: 1.000

$74.90000

XC7A50T-1FGG484C

XC7A50T-1FGG484C

Xilinx

IC FPGA 250 I/O 484FBGA

На залиха: 5.000

По нарачка: 5.000

$77.14000

10CX105YF780I6G

10CX105YF780I6G

Intel

IC FPGA 284 I/O 780FBGA

На залиха: 1.000

По нарачка: 1.000

$167.08000

XC6SLX9-3CPG196I

XC6SLX9-3CPG196I

Xilinx

IC FPGA 106 I/O 196CSBGA

На залиха: 3.000

По нарачка: 3.000

$22.82000

AGL1000V5-FGG144I

AGL1000V5-FGG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 97 I/O 144FBGA

На залиха: 1.000

По нарачка: 1.000

$1257.20000

10CL080YU484I7G

10CL080YU484I7G

Intel

IC FPGA 289 I/O 484UBGA

На залиха: 10.000

По нарачка: 10.000

$94.77000

Категорија на производи

Top