XC6SLX45-3FGG484C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC6SLX45-3FGG484C

Производителот
Xilinx
Опис
IC FPGA 316 I/O 484FBGA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградено - fpgas (низа од порти што може да се програмира на терен)
Серии
-
На залиха
1638
Листови со податоци онлајн
XC6SLX45-3FGG484C PDF
Истражување
 • серија:Spartan®-6 LX
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • број на лаборатории/clbs:3411
 • број на логички елементи/ќелии:43661
 • вкупно овен битови:2138112
 • број на i/o:316
 • број на порти:-
 • напон - напојување:1.14V ~ 1.26V
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • Работна температура:0°C ~ 85°C (TJ)
 • пакет / куќиште:484-BBGA
 • добавувач уред пакет:484-FBGA (23x23)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XC5VFX30T-1FFG665C

XC5VFX30T-1FFG665C

Xilinx

IC FPGA 360 I/O 665FCBGA

На залиха: 5.000

По нарачка: 5.000

$347.00000

XC7S15-2FTGB196I

XC7S15-2FTGB196I

Xilinx

IC FPGA 100 I/O 196CSBGA

На залиха: 525

По нарачка: 525

$20.79000

EP4SGX230KF40I3G

EP4SGX230KF40I3G

Intel

IC FPGA 744 I/O 1517FBGA

На залиха: 700

По нарачка: 700

$455.71500

XC7K160T-1FBG484C

XC7K160T-1FBG484C

Xilinx

IC FPGA 285 I/O 484FCBGA

На залиха: 315

По нарачка: 315

$147.00000

XC6SLX150-3CSG484I

XC6SLX150-3CSG484I

Xilinx

IC FPGA 338 I/O 484CSBGA

На залиха: 50.300

По нарачка: 50.300

$870.15000

EP3C55F780I7

EP3C55F780I7

Intel

IC FPGA 377 I/O 780FBGA

На залиха: 5.000

По нарачка: 5.000

$68.50000

XC3S1200E-4FGG320C

XC3S1200E-4FGG320C

Xilinx

IC FPGA 250 I/O 320FBGA

На залиха: 5.000

По нарачка: 5.000

$800.00000

10CL010YM164I7G

10CL010YM164I7G

Intel

IC FPGA 101 I/O 164MBGA

На залиха: 6.786

По нарачка: 6.786

$276.00000

XC3S1600E-5FGG320C

XC3S1600E-5FGG320C

Xilinx

IC FPGA 250 I/O 320FBGA

На залиха: 10.400

По нарачка: 10.400

$22.50000

EP3C120F780C8N

EP3C120F780C8N

Intel

IC FPGA 531 I/O 780FBGA

На залиха: 3.794

По нарачка: 3.794

$113.30000

Категорија на производи

Top