XCF08PVOG48C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XCF08PVOG48C

Производителот
Xilinx
Опис
IC PROM SRL 1.8V 8M GATE 48TSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија - промови за конфигурација за fpgas
Серии
-
На залиха
688
Листови со податоци онлајн
XCF08PVOG48C PDF
Истражување
  • серија:-
  • пакет:Tray
  • статус на дел:Last Time Buy
  • програмабилен тип:In System Programmable
  • големина на меморија:8Mb
  • напон - напојување:1.65V ~ 2V
  • Работна температура:-40°C ~ 85°C
  • тип на монтирање:Surface Mount
  • пакет / куќиште:48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
  • добавувач уред пакет:48-TSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
AT17F16A-30JU

AT17F16A-30JU

Roving Networks / Microchip Technology

IC FLASH CONFIG 16M 20PLCC

На залиха: 0

$21.98292

EPCQ32ASI8N

EPCQ32ASI8N

Intel

IC CONFIG DEVICE 32MBIT 8SOIC

На залиха: 1.488

$12.38000

EPC1213PC8

EPC1213PC8

Intel

IC CONFIG DEVICE 1MBIT 8DIP

На залиха: 0

$0.00000

AT17C512-10PC

AT17C512-10PC

Roving Networks / Microchip Technology

IC SRL CONFIG EEPROM 512K 8DIP

На залиха: 0

$0.00000

AT17LV002-10TQU

AT17LV002-10TQU

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA EEPROM 2M 10MHZ 44TQFP

На залиха: 0

$0.00000

AT17LV002-10SI

AT17LV002-10SI

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM SRL CONFG 2M LV 20SOIC

На залиха: 0

$0.00000

XC17128EPC20C

XC17128EPC20C

Xilinx

IC SERIAL CFG PROM 128K 20-PLCC

На залиха: 0

$0.00000

AT17LV256-10CI

AT17LV256-10CI

Roving Networks / Microchip Technology

IC SRL CONFIG EEPROM 256K 8-LAP

На залиха: 0

$0.00000

EPCE8QC100N

EPCE8QC100N

Intel

IC CONFIG DEVICE 100QFP

На залиха: 0

$0.00000

XC17256EPDG8C

XC17256EPDG8C

Xilinx

IC PROM SERIAL 256K 8-DIP

На залиха: 0

$0.00000

Категорија на производи

Top