XC6223N311MR-G

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

XC6223N311MR-G

Производителот
Torex Semiconductor Ltd.
Опис
IC REG LINEAR 3.1V 300MA SOT25
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - регулатори на напон - линеарни
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • излезна конфигурација:Positive
 • излезен тип:Fixed
 • број на регулатори:1
 • напон - влез (макс):5.5V
 • напон - излез (мин/фиксна):3.1V
 • напон - излез (макс):-
 • пад на напон (макс):0.305V @ 300mA
 • струја - излез:300mA
 • струја - мирен (iq):220 µA
 • струја - снабдување (макс):-
 • псрр:80dB (1kHz)
 • контролни карактеристики:Enable
 • заштитни карактеристики:Over Current, Over Temperature
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:SC-74A, SOT-753
 • добавувач уред пакет:SOT-25
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LT1761ES5-3.3#TRPBF

LT1761ES5-3.3#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-5

На залиха: 16.493

$2.81000

LM340T-15/NOPB

LM340T-15/NOPB

Texas

IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3

На залиха: 4.199

$1.63000

XC6217A10AGR-G

XC6217A10AGR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.05V 200MA USP-4D

На залиха: 0

$0.32738

NCV8164CMTW180TAG

NCV8164CMTW180TAG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6WDFNW

На залиха: 0

$0.40245

RT9073-15GB

RT9073-15GB

Richtek

IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5

На залиха: 0

$0.64000

XC6217C212MR-G

XC6217C212MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.1V 200MA SOT25

На залиха: 0

$0.30740

S-1135A33-U5T1G

S-1135A33-U5T1G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT89-5

На залиха: 0

$0.39008

XC6501C42B0R-G

XC6501C42B0R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LIN 4.25V 200MA WLP-4-01

На залиха: 0

$0.22133

S-19316AAFA-U5T1U7

S-19316AAFA-U5T1U7

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 3.3V 40MA SOT89-5

На залиха: 0

$2.47000

ISL9000IRKKZ

ISL9000IRKKZ

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 10DFN

На залиха: 2.015

$1.20000

Категорија на производи

Top