LDK130C08R

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

LDK130C08R

Производителот
STMicroelectronics
Опис
IC REG LIN 0.8V 300MA SOT323-5
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - регулатори на напон - линеарни
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
LDK130C08R PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • излезна конфигурација:Positive
 • излезен тип:Fixed
 • број на регулатори:1
 • напон - влез (макс):5.5V
 • напон - излез (мин/фиксна):0.8V
 • напон - излез (макс):-
 • пад на напон (макс):0.4V @ 300mA
 • струја - излез:300mA
 • струја - мирен (iq):60 µA
 • струја - снабдување (макс):120 µA
 • псрр:55dB (120Hz ~ 10kHz)
 • контролни карактеристики:Enable
 • заштитни карактеристики:Over Current, Over Temperature
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
 • добавувач уред пакет:SOT-323-5
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
S-1335G18-A4T2U3

S-1335G18-A4T2U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 1.8V 150MA HSNT4-B

На залиха: 0

$0.31640

XC6602A151PR-G

XC6602A151PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.5V 1A SOT89-5

На залиха: 0

$0.55650

XC6503A21AGR-G

XC6503A21AGR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.15V 500MA 4USP

На залиха: 0

$0.28896

XC6204B312MR-G

XC6204B312MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT25

На залиха: 0

$0.26897

S-1142C35I-E6T1U

S-1142C35I-E6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 3.5V 200MA 6HSOP

На залиха: 0

$0.67671

S-1172B26-E6T1U

S-1172B26-E6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.6V 1A 6HSOP

На залиха: 0

$0.56392

TPS70933DRVR

TPS70933DRVR

Texas

IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON

На залиха: 0

$1.05000

MIC5283-3.3YML-TR

MIC5283-3.3YML-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8MLF

На залиха: 1.877

$1.47000

MC7805CDTG

MC7805CDTG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 5V 1A DPAK

На залиха: 10.627.500

$0.69000

XC6217C16A7R-G

XC6217C16A7R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.65V 200MA 4USPN

На залиха: 0

$0.30480

Категорија на производи

Top