LD39115J30R

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

LD39115J30R

Производителот
STMicroelectronics
Опис
IC REG LINEAR 3V 150MA 4FLIPCHIP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - регулатори на напон - линеарни
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
LD39115J30R PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • излезна конфигурација:Positive
 • излезен тип:Fixed
 • број на регулатори:1
 • напон - влез (макс):5.5V
 • напон - излез (мин/фиксна):3V
 • напон - излез (макс):-
 • пад на напон (макс):0.11V @ 100mA
 • струја - излез:150mA
 • струја - мирен (iq):50 µA
 • струја - снабдување (макс):70 µA
 • псрр:74dB ~ 67dB (1kHz ~ 10kHz)
 • контролни карактеристики:Enable
 • заштитни карактеристики:Over Current, Over Temperature
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:4-UFBGA, FCBGA
 • добавувач уред пакет:4-FlipChip (0.79x0.79)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ML4827CS1

ML4827CS1

Rochester Electronics

IC REG LIN POWER FACTOR CONTRLR

На залиха: 736

$1.46000

RP170N201D-TR-FE

RP170N201D-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 2V 300MA SOT23-5

На залиха: 0

$0.21359

XC6215B122MR-G

XC6215B122MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.2V 80MA SOT25

На залиха: 0

$0.28896

S-1132B54-U5T1U

S-1132B54-U5T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 5.4V 300MA SOT89-5

На залиха: 0

$0.39008

MIC5209-3.6YM-TR

MIC5209-3.6YM-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 3.6V 500MA 8SOIC

На залиха: 0

$0.95000

LM3480IM3X-3.3

LM3480IM3X-3.3

Texas

IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3

На залиха: 0

$0.62399

XC6501A28A7R-G

XC6501A28A7R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4USPN

На залиха: 0

$0.22133

XC6203P232FR-G

XC6203P232FR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.3V 400MA SOT223

На залиха: 0

$0.36125

NCP4589DSQ18T1G

NCP4589DSQ18T1G

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 1.8V 300MA SC88A

На залиха: 17.332

$0.37000

LP2980ITPX-3.3

LP2980ITPX-3.3

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 1 OUTPUT PBGA5

На залиха: 33.000

$0.19000

Категорија на производи

Top