LTC2143IUP-14#PBF

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

LTC2143IUP-14#PBF

Производителот
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
Опис
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
Категорија
интегрирани кола
Семејство
аквизиција на податоци - аналогни во дигитални конвертори (adc)
Серии
-
На залиха
1
Листови со податоци онлајн
LTC2143IUP-14#PBF PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • број на битови:14
 • стапка на земање примероци (во секунда):80M
 • број на влезови:2
 • тип на влез:Differential
 • интерфејс за податоци:LVDS - Parallel, Parallel
 • конфигурација:S/H-ADC
 • сооднос - s/h:adc:1:1
 • број на а/д конвертори:2
 • архитектура:Pipelined
 • референтен тип:External, Internal
 • напон - напојување, аналоген:1.7V ~ 1.9V
 • напон - напојување, дигитален:1.7V ~ 1.9V
 • карактеристики:Simultaneous Sampling
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • пакет / куќиште:64-WFQFN Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:64-QFN (9x9)
 • тип на монтирање:Surface Mount
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LTC2428CG#TRPBF

LTC2428CG#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 20BIT SIGMA-DELTA 28SSOP

На залиха: 0

$7.11200

AD7923WYRUZ-REEL7

AD7923WYRUZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 12BIT SAR 16TSSOP

На залиха: 536

$7.16000

ADS1259BIPW

ADS1259BIPW

Texas

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 20TSSOP

На залиха: 577

$15.52000

AD7721AR

AD7721AR

Rochester Electronics

16-BIT DELTA-SIGMA ADC, SERIAL

На залиха: 16

$16.65000

MAX1187CEUI+

MAX1187CEUI+

Rochester Electronics

MAX1187 16-BIT, 135KSPS, SINGLE-

На залиха: 1.100

$32.00000

MAX172BCWG+T

MAX172BCWG+T

Maxim Integrated

IC ADC 12BIT SAR 24SOIC

На залиха: 0

$7.39700

AD7811YRUZ-REEL7

AD7811YRUZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP

На залиха: 189

$11.28000

AD9218BST-40

AD9218BST-40

Rochester Electronics

10-BIT ADC PARALLEL, 2 CHANNEL

На залиха: 2.884

$16.48000

5962-87591053X

5962-87591053X

Rochester Electronics

DUAL MARKED (AD7572TE05/883B)

На залиха: 261

$806.83000

MCP3464T-E/NC

MCP3464T-E/NC

Roving Networks / Microchip Technology

IC ADC 16BIT SIGMA-DELTA 20UQFN

На залиха: 5.912

$5.05000

Категорија на производи

Top