74AXP1T125GN125

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

74AXP1T125GN125

Производителот
Rochester Electronics
Опис
BUS DRIVER, AXP SERIES
Категорија
интегрирани кола
Семејство
логика - бафери, драјвери, приемници, примопредаватели
Серии
-
На залиха
35872
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • логички тип:-
 • број на елементи:-
 • број на битови по елемент:-
 • тип на влез:-
 • излезен тип:-
 • струја - излез висок, низок:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SN74LVC828ADBR

SN74LVC828ADBR

Rochester Electronics

IC BUFFER INVERT 3.6V 24SSOP

На залиха: 2.000

$0.77000

SN74F244DB

SN74F244DB

Texas

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SSOP

На залиха: 1.391

$0.74000

SN74ALS541DWR

SN74ALS541DWR

Texas

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC

На залиха: 1.141

$1.74000

74AHC125D,118

74AHC125D,118

Nexperia

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 14SO

На залиха: 345

$0.34000

SN74LVCH244ADWR

SN74LVCH244ADWR

Texas

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SOIC

На залиха: 6.120

$0.80000

74AVC16244DGG,118

74AVC16244DGG,118

Nexperia

IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP

На залиха: 1.856

$1.96000

SNJ54HC242J

SNJ54HC242J

Rochester Electronics

BUS DRIVER/TRANSCEIVER, 4-BIT

На залиха: 232

$1.34000

74LVC16245AX4PA

74LVC16245AX4PA

Rochester Electronics

3.3V 16-BIT BUS TRANSCVR

На залиха: 37.179

$0.27000

SN74ALVTH16827VR

SN74ALVTH16827VR

Rochester Electronics

IC BUF NON-INVERT 3.6V 56TVSOP

На залиха: 48.280

$2.30000

MC74F377DW

MC74F377DW

Rochester Electronics

FLIP FLOP D TYPE BUS INTERFACE P

На залиха: 3.893

$0.27000

Категорија на производи

Top