SNJ54AS804BJ

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SNJ54AS804BJ

Производителот
Rochester Electronics
Опис
54AS804B HEX 2-INPUT NAND DRIVER
Категорија
интегрирани кола
Семејство
логика - порти и инвертери
Серии
-
На залиха
59
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • логички тип:-
 • број на кола:-
 • број на влезови:-
 • карактеристики:-
 • напон - напојување:-
 • струја - мирен (макс):-
 • струја - излез висок, низок:-
 • логичко ниво - ниско:-
 • логичко ниво - високо:-
 • максимално доцнење на ширење @ v, макс cl:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • добавувач уред пакет:-
 • пакет / куќиште:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CD74HC4075M96

CD74HC4075M96

Texas

IC GATE OR 3CH 3-INP 14SOIC

На залиха: 3.179

$0.63000

NLV74AC32DR2G

NLV74AC32DR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC

На залиха: 0

$0.24984

SC14S70FEL

SC14S70FEL

Rochester Electronics

LOG CMOS XCLUSIVE OR GATE

На залиха: 9.000

$0.12000

74LV86PW,118

74LV86PW,118

Rochester Electronics

XOR GATE, LV/LV-A/LVX/H SERIES,

На залиха: 3.496

$0.09000

MC74HC27FR2

MC74HC27FR2

Rochester Electronics

74HC27 - TRIPLE 3-INPUT NOR GATE

На залиха: 0

$0.09000

DM54LS11W/883

DM54LS11W/883

Rochester Electronics

AND GATE, LS SERIES

На залиха: 565

$2.66000

SN74LS00NS

SN74LS00NS

Texas

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SO

На залиха: 996

$0.62000

74AUC2GU04DBVRG4

74AUC2GU04DBVRG4

Texas

IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6

На залиха: 0

$0.22545

CD74HC02MT

CD74HC02MT

Texas

IC GATE NOR 4CH 2-INP 14SOIC

На залиха: 950

$0.96000

SN74LVC04APWE4

SN74LVC04APWE4

Texas

IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP

На залиха: 2.512

$0.45000

Категорија на производи

Top