MAX487EESA+T

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MAX487EESA+T

Производителот
Maxim Integrated
Опис
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
интерфејс - драјвери, приемници, примопредаватели
Серии
-
На залиха
1426
Листови со податоци онлајн
MAX487EESA+T PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:Transceiver
 • протокол:RS422, RS485
 • број на возачи/приемници:1/1
 • дуплекс:Half
 • хистереза ​​на примачот:70 mV
 • стапка на податоци:250kbps
 • напон - напојување:4.75V ~ 5.25V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • добавувач уред пакет:8-SOIC
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
TIOL1113DMWT

TIOL1113DMWT

Texas

IC TRANSCEIVER 1/1 10VSON

На залиха: 64

$5.06000

DS276SN+

DS276SN+

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC

На залиха: 7.771

$7.39000

CD74FCT16244CTSM

CD74FCT16244CTSM

Rochester Electronics

FAST 16-BIT BUFFER/LINE DRIVER

На залиха: 1.000

$1.54000

MAX3318EEAP

MAX3318EEAP

Rochester Electronics

RS-232 TRANSCEIVERS

На залиха: 2.508

$4.48000

USB1T11AM

USB1T11AM

Rochester Electronics

BUS TRANSCEIVER, USB SERIES, 1 F

На залиха: 591

$0.54000

TJR1448BTK/0Z

TJR1448BTK/0Z

NXP Semiconductors

IC DUAL CAN STANDBY TXRX HVSON8

На залиха: 0

$2.51625

ICL3243ECVZ

ICL3243ECVZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28TSSOP

На залиха: 0

$2.60000

AD8392ARE-REEL7

AD8392ARE-REEL7

Rochester Electronics

IC DRIVER 2/0 28TSSOP

На залиха: 93.190

$6.41000

SNJ55564AFJ

SNJ55564AFJ

Rochester Electronics

DISPLAY DRIVER, BICMOS, CQCC44

На залиха: 2

$89.34000

CS8411-CSZ

CS8411-CSZ

Rochester Electronics

DIGITAL AUDIO INTERFACE RECEIVER

На залиха: 1.336

$11.98000

Категорија на производи

Top