SN65C1168EPW

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SN65C1168EPW

Производителот
Texas
Опис
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16TSSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
интерфејс - драјвери, приемници, примопредаватели
Серии
-
На залиха
70000
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • тип:Transceiver
 • протокол:RS422, RS485
 • број на возачи/приемници:2/2
 • дуплекс:Full
 • хистереза ​​на примачот:60 mV
 • стапка на податоци:-
 • напон - напојување:4.5V ~ 5.5V
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • добавувач уред пакет:16-TSSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ISL32435EIBZ

ISL32435EIBZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

На залиха: 1.000.000

По нарачка: 1.000.000

$4.33000

SN65HVD485EDGKR

SN65HVD485EDGKR

Texas

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8VSSOP

На залиха: 80.000

По нарачка: 80.000

$2.75000

DS1489N

DS1489N

Rochester Electronics

IC RECEIVER 0/4 14DIP

На залиха: 2.500

По нарачка: 2.500

$0.17000

SP213EEA-L/TR

SP213EEA-L/TR

MaxLinear

IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SSOP

На залиха: 128.151

По нарачка: 128.151

$0.81922

BCM5221A4KMLG

BCM5221A4KMLG

Broadcom

IC TRANSCEIVER 1/1

На залиха: 12.967

По нарачка: 12.967

$6.58000

SN75ALS176AD

SN75ALS176AD

Texas

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

На залиха: 3.000

По нарачка: 3.000

$2.72000

DP83848CVV/NOPB

DP83848CVV/NOPB

Texas

IC TRANSCEIVER 1/1 48LQFP

На залиха: 13.024

По нарачка: 13.024

$5.31000

SN65LVDM180PW

SN65LVDM180PW

Rochester Electronics

SN65LVDM180 FULL-DUPLEX LVDM TRA

На залиха: 3.500

По нарачка: 3.500

$2.19000

LTC2852IMS#PBF

LTC2852IMS#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10MSOP

На залиха: 10.000

По нарачка: 10.000

$4.97000

MAX3085ESA+

MAX3085ESA+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

На залиха: 140.000

По нарачка: 140.000

$3.29000

Категорија на производи

Top