MM3860AN5ZRE

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MM3860AN5ZRE

Производителот
Mitsumi Electric Company
Опис
IC, ONE CELL, BATTERY PROTECTION
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - управување со батеријата
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:MM3860
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • функција:Battery Protection
 • хемија на батеријата:Lithium Ion/Polymer
 • број на клетки:1
 • заштита од дефекти:Over Current, Over Voltage
 • интерфејс:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:6-SMD, Flat Leads
 • добавувач уред пакет:SON-6F
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
AP9211S-AF-HAC-7

AP9211S-AF-HAC-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC BATT PROT LI-ION 1CELL 6UDFN

На залиха: 0

$0.36323

S-8209AAB-I8T1U

S-8209AAB-I8T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT MFUNC LI-ION SNT-8A

На залиха: 0

$0.69080

MM3220H03NRH

MM3220H03NRH

Mitsumi Electric Company

IC, TWO CELL, BATTERY PROTECTION

На залиха: 0

$0.88722

MAX6428EHUR+T

MAX6428EHUR+T

Rochester Electronics

IC BATT MON MULT-CHEM 1C SOT23-3

На залиха: 2.500

$1.91000

S-8253BAD-T8T1GZ

S-8253BAD-T8T1GZ

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 3CELL 8TSSOP

На залиха: 0

$0.88722

DS2782G+

DS2782G+

Maxim Integrated

IC BATT MON LI-ION 1CELL 10TDFN

На залиха: 24.881.425

$5.01000

BQ29200DRBT

BQ29200DRBT

Texas

IC BATT PROT LI-ION 2CELL 8SON

На залиха: 253

$1.06000

LV51144T-TE-F-E

LV51144T-TE-F-E

Rochester Electronics

IC BATT 1CELL LIB PROTECTION

На залиха: 24.000

$0.17000

S-8200AAF-I6T1U

S-8200AAF-I6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC BATT PROT LI-ION 1CELL SNT-6A

На залиха: 0

$0.36655

BQ24381DSGR

BQ24381DSGR

Texas

IC BATT PROTECTION LI-ION 8WSON

На залиха: 0

$0.31482

Категорија на производи

Top