UCC2813PWTR-0G4

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

UCC2813PWTR-0G4

Производителот
Texas
Опис
IC REG CTRLR MULT TOP 8TSSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - регулатори на напон - преклопни контролери за еднонасочна еднонасочна струја
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • излезен тип:Transistor Driver
 • функција:Step-Up, Step-Up/Step-Down
 • излезна конфигурација:Positive
 • топологија:Boost, Flyback, Forward Converter
 • број на излези:1
 • излезни фази:1
 • напон - напојување (vcc/vdd):6.9V ~ 12V
 • фреквенција - префрлување:-
 • работен циклус (макс):99%
 • синхрони исправувач:No
 • синхронизација на часовникот:No
 • сериски интерфејси:-
 • контролни карактеристики:Frequency Control
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • добавувач уред пакет:8-TSSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LT8228HFE#TRPBF

LT8228HFE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

SWITCHING VOLTAGE REGULATORS 100

На залиха: 0

$10.83000

MAX1718BEEI+

MAX1718BEEI+

Rochester Electronics

MAX1718 NOTEBOOK CPU STEP-DOWN C

На залиха: 44

$6.34000

LTC1438CG-ADJ#PBF

LTC1438CG-ADJ#PBF

Rochester Electronics

LTC1438 - DUAL ADJ OUTPUT HI EFF

На залиха: 94

$8.87000

MAX8544EEP+

MAX8544EEP+

Maxim Integrated

IC REG CTRLR BUCK 20QSOP

На залиха: 799.000

$3.41000

ISL6564AIRZ

ISL6564AIRZ

Rochester Electronics

SWITCHING CONTROLLER

На залиха: 948

$11.43000

UCC3803D/81102

UCC3803D/81102

Rochester Electronics

LOW-PWR BICMOS CUR-MODE PWM

На залиха: 650

$0.90000

LTC3856IUH#PBF

LTC3856IUH#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 32WFQFN

На залиха: 73

$8.75000

S-8365AAABA-M5T1U2

S-8365AAABA-M5T1U2

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG CTRLR BOOST SOT23-5

На залиха: 0

$0.84858

ADP1110AN-5

ADP1110AN-5

Rochester Electronics

UPWER STEP UP/DOWN SWITCHING REG

На залиха: 8.135

$1.07000

LTC3858IUH-2#PBF

LTC3858IUH-2#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 32QFN

На залиха: 0

$10.17000

Категорија на производи

Top