SI5341A-D07017-GMR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SI5341A-D07017-GMR

Производителот
Silicon Labs
Опис
IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN
Категорија
интегрирани кола
Семејство
часовник/тајминг - генератори на часовници, Plls, синтисајзери на фреквенции
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:-
 • pll:-
 • внесување:-
 • излез:-
 • број на кола:-
 • сооднос - влез: излез:-
 • диференцијал - влез:излез:-
 • фреквенција - макс:-
 • делител/множител:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SI5335C-B01455-GMR

SI5335C-B01455-GMR

Silicon Labs

IC 4OUT ANY FREQ <350MHZ 24QFN

На залиха: 0

$5.32500

SI5341D-D10613-GMR

SI5341D-D10613-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN

На залиха: 0

$11.77500

SI5332BD08777-GM2

SI5332BD08777-GM2

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR QFN

На залиха: 0

$9.52500

CY2304SXI-1

CY2304SXI-1

Cypress Semiconductor

IC CLK ZDB 4OUT 133MHZ 8SOIC

На залиха: 151

$13.13000

SI5335D-B04730-GM

SI5335D-B04730-GM

Silicon Labs

IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN

На залиха: 0

$5.52773

SI5341B-D09959-GMR

SI5341B-D09959-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN

На залиха: 0

$14.73000

CY25100SXC-049T

CY25100SXC-049T

Rochester Electronics

CLOCKS

На залиха: 2.500

$4.85000

SI5345D-B04049-GM

SI5345D-B04049-GM

Silicon Labs

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATOR

На залиха: 0

$17.48300

BU2358FV-E2

BU2358FV-E2

ROHM Semiconductor

IC CLOCK GENERATOR SSOP

На залиха: 0

$2.32617

8T49N222B-129NLGI

8T49N222B-129NLGI

Renesas Electronics America

VFQFPN 7.00X7.00X0.90 MM, 0.50MM

На залиха: 0

$46.60969

Категорија на производи

Top