SI5383A-D07195-GMR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

SI5383A-D07195-GMR

Производителот
Silicon Labs
Опис
3-PLL NETWORK SYNCHRONIZER WITH
Категорија
интегрирани кола
Семејство
часовник/тајминг - генератори на часовници, Plls, синтисајзери на фреквенции
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
SI5383A-D07195-GMR PDF
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:-
 • pll:-
 • внесување:-
 • излез:-
 • број на кола:-
 • сооднос - влез: излез:-
 • диференцијал - влез:излез:-
 • фреквенција - макс:-
 • делител/множител:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SI5340C-B02992-GMR

SI5340C-B02992-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL

На залиха: 0

$11.52000

SI5341B-B04417-GMR

SI5341B-B04417-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL

На залиха: 0

$14.73000

CY24212SC-5

CY24212SC-5

Rochester Electronics

VIDEO CLOCK GENERATOR, 27.027MHZ

На залиха: 570

$0.72000

849N212CKI-008LFT

849N212CKI-008LFT

Renesas Electronics America

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN

На залиха: 0

$38.84420

SI5341B-B03454-GMR

SI5341B-B03454-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL

На залиха: 0

$14.73000

7152M-01LF

7152M-01LF

Renesas Electronics America

IC CLOCK GENERATOR 8-SOIC

На залиха: 158

$5.70000

SI5351A-B02692-GTR

SI5351A-B02692-GTR

Silicon Labs

I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT

На залиха: 0

$0.96163

SI5350A-B04825-GTR

SI5350A-B04825-GTR

Silicon Labs

IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 10MSOP

На залиха: 0

$1.14194

SI5350C-B03379-GT

SI5350C-B03379-GT

Silicon Labs

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOP

На залиха: 0

$1.54260

SI5335D-B01930-GM

SI5335D-B01930-GM

Silicon Labs

IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN

На залиха: 0

$4.51493

Категорија на производи

Top