CL40M45

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

CL40M45

Производителот
Diotec Semiconductor
Опис
CLD/CCR SMB 90V 40MA
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - моментална регулација/менаџмент
Серии
-
На залиха
21000
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • функција:Current Regulator
 • метод на сензори:-
 • точност:-
 • напон - влез:-
 • струја - излез:40mA
 • Работна температура:-50°C ~ 150°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:DO-214AA, SMB
 • добавувач уред пакет:SMB/DO-214AA
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
IR22771SPBF

IR22771SPBF

Rochester Electronics

AC MOTOR CONTROLLER, PDSO16

На залиха: 150.480

$5.32000

TPS259241DRCR

TPS259241DRCR

Texas

IC EFUSE 12V BFET DVR 5A 10VSON

На залиха: 8.820

$1.57000

INA230AIRGTT

INA230AIRGTT

Texas

IC CURRENT SHUNT MONITOR 16QFN

На залиха: 1.008

$3.07000

MAX20086ATPA/VY+

MAX20086ATPA/VY+

Maxim Integrated

QUAD CHANNEL CAMERA PROTECTOR

На залиха: 615

$3.60000

JANTXV1N5291-1

JANTXV1N5291-1

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE CURRENT REG 100V

На залиха: 0

$30.34200

MAX4210DETT

MAX4210DETT

Rochester Electronics

HS POWER/CURRENT MONITOR

На залиха: 1.694

$1.97000

LT3092IDD#PBF

LT3092IDD#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC PROG CURRENT SOURCE 8DFN

На залиха: 112

$4.89000

MAX20314EWC+T

MAX20314EWC+T

Maxim Integrated

500-6000MA ADJ CURRENT LIMITING

На залиха: 67.500

$1.15700

LT3092MPST#PBF

LT3092MPST#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CURRENT SOURCE PROGR SOT223-3

На залиха: 0

$11.33000

INA223AIDSKR

INA223AIDSKR

Texas

IC CURRENT SHUNT MONITOR 10SON

На залиха: 0

$1.72010

Категорија на производи

Top