MIC23450-AAAYML-T5

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MIC23450-AAAYML-T5

Производителот
Roving Networks / Microchip Technology
Опис
IC REG BUCK ADJ 2A TRPL 32MLF
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - регулатори на напон - регулатори за префрлување на еднонасочна еднонасочна струја
Серии
-
На залиха
399
Листови со податоци онлајн
MIC23450-AAAYML-T5 PDF
Истражување
 • серија:HyperLight Load®
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Discontinued at Digi-Key
 • функција:Step-Down
 • излезна конфигурација:Positive
 • топологија:Buck
 • излезен тип:Adjustable
 • број на излези:3
 • напон - влез (мин):2.7V
 • напон - влез (макс):5.5V
 • напон - излез (мин/фиксна):1V
 • напон - излез (макс):3.3V
 • струја - излез:2A
 • фреквенција - префрлување:3MHz
 • синхрони исправувач:Yes
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF®
 • добавувач уред пакет:32-MLF® (5x5)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
XD9261A1FCER-Q

XD9261A1FCER-Q

Torex Semiconductor Ltd.

HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO

На залиха: 0

$0.68709

RP500L123A-TR

RP500L123A-TR

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

600MA PWM/VFM STEP-DOWN DCDC CON

На залиха: 0

$0.88500

MAX15035ETL+

MAX15035ETL+

Maxim Integrated

IC REG BUCK ADJ 15A 40TQFN

На залиха: 125.100

$17.71000

MAX765ESA+

MAX765ESA+

Maxim Integrated

IC REG BCK BST ADJ/-12V 8SOIC

На залиха: 1.613.000

$6.64000

XC9235G29C4R-G

XC9235G29C4R-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

На залиха: 0

$0.80565

XC9259A0LC1R-G

XC9259A0LC1R-G

Torex Semiconductor Ltd.

ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH

На залиха: 0

$0.78820

XC9280A75CYR-G

XC9280A75CYR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A TSOT26

На залиха: 0

$1.05000

XC9235B3AC0R-G

XC9235B3AC0R-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

На залиха: 0

$0.80565

MCP1253T-ADJI/MS

MCP1253T-ADJI/MS

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CHARGE PUMP ADJ 8MSOP

На залиха: 22.399

$1.44000

XC9236B3BCMR-G

XC9236B3BCMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

На залиха: 0

$0.71550

Категорија на производи

Top