MAX4634EUB-TG068

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MAX4634EUB-TG068

Производителот
Rochester Electronics
Опис
4-CH ANALOG MUX
Категорија
интегрирани кола
Семејство
логика - сигнални прекинувачи, мултиплексери, декодери
Серии
-
На залиха
1000
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип:-
 • коло:-
 • независни кола:-
 • струја - излез висок, низок:-
 • извор на напојување на напон:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CD4016BPWR

CD4016BPWR

Texas

IC BILATERAL SW 1 X 1:1 14TSSOP

На залиха: 3.439

$0.45000

CD4066BM96G4

CD4066BM96G4

Texas

IC BILATERAL SW 1 X 1:1 14SOIC

На залиха: 2.728

$0.44000

CD74HC147M96

CD74HC147M96

Texas

IC PRIORITY ENCOD 1X10:4 16SOIC

На залиха: 2.458

$0.63000

QS3VH125S1G8

QS3VH125S1G8

Renesas Electronics America

IC BUS SWITCH 1 X 4:1 14SOIC

На залиха: 76

$1.15000

ADG802BRT-R2

ADG802BRT-R2

Rochester Electronics

SPST SWITCH

На залиха: 0

$0.60000

N74F298D,623

N74F298D,623

Rochester Electronics

IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SO

На залиха: 5.000

$1.09000

SN74CBTLV3253DGVR

SN74CBTLV3253DGVR

Rochester Electronics

IC MUX/DEMUX 2 X 4:1 16TVSOP

На залиха: 18.504

$0.37000

74AC257PC

74AC257PC

Rochester Electronics

IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16DIP

На залиха: 8.792

$0.42000

FSTUD16211MTDX

FSTUD16211MTDX

Rochester Electronics

IC BUS SWITCH 12 X 1:1 56TSSOP

На залиха: 41.000

$0.34000

CD74ACT157M96

CD74ACT157M96

Texas

IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16SOIC

На залиха: 2.355

$0.98000

Категорија на производи

Top