STP16DP05TTR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

STP16DP05TTR

Производителот
STMicroelectronics
Опис
IC LED DRIVER LIN 100MA 24TSSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - led драјвери
Серии
-
На залиха
839
Листови со податоци онлајн
STP16DP05TTR PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:Linear
 • топологија:Shift Register
 • внатрешни прекинувачи:Yes
 • број на излези:16
 • напон - напојување (мин.):3V
 • напон - напојување (макс):5.5V
 • напон - излез:20V
 • струја - излез / канал:100mA
 • фреквенција:30MHz
 • затемнување:-
 • апликации:-
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • добавувач уред пакет:24-TSSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
STLA02PUR

STLA02PUR

STMicroelectronics

IC LED DRVR RGLTR DIM 20MA 6DFN

На залиха: 2.860

$2.40000

TLC5949PWP

TLC5949PWP

Rochester Electronics

TLC5949 16-CHANNEL, 12-BIT ES-PW

На залиха: 11.950

$1.64000

MAX6952EPL

MAX6952EPL

Rochester Electronics

5 X 7 MATRIX LED DISPLAY DRIVER

На залиха: 117

$17.17000

TLC6C5912GQPWRQ1

TLC6C5912GQPWRQ1

Texas

IC LED DRVR 12BIT 20TSSOP

На залиха: 0

$0.62031

LM3503SQ-16/NOPB

LM3503SQ-16/NOPB

Rochester Electronics

LED DRIVER, PQCC16

На залиха: 0

$1.32000

MAX8630ZETD18+

MAX8630ZETD18+

Rochester Electronics

SWITCHED CAPACITOR REGULATOR, 10

На залиха: 13.683

$0.52000

LM3405AXMY/NOPB

LM3405AXMY/NOPB

Texas

IC LED DRIVER RGLTR DIM 1A 8MSOP

На залиха: 9.704

$0.80000

TPS75105YFFT

TPS75105YFFT

Texas

IC LED DRVR LIN DIM 25MA 9DSBGA

На залиха: 475

$1.58000

MP4088GJ-Z

MP4088GJ-Z

MPS (Monolithic Power Systems)

NON-ISOLATED,TRIAC DIMMABLE PFC

На залиха: 0

$0.37500

BD555BKFV-E2

BD555BKFV-E2

ROHM Semiconductor

IC LED DRIVER OFFL DIM 14SSOPB

На залиха: 0

$1.21635

Категорија на производи

Top