ADG5412BFBCPZ-RL7

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

ADG5412BFBCPZ-RL7

Производителот
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
Опис
IC SWITCH QUAD SPST BID 16LFCSP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
интерфејс - аналогни прекинувачи, мултиплексери, демултиплексери
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
ADG5412BFBCPZ-RL7 PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • прекинувач коло:SPST - NO
 • коло на мултиплексер/демултиплексер:1:1
 • број на кола:4
 • отпор во состојба (макс):11.5Ohm
 • совпаѓање канал-канал (дрон):50mOhm
 • напон - напојување, единечно (v+):8V ~ 44V
 • напон - напојување, двоен (v±):±5V ~ 22V
 • време на префрлување (тон, исклучување) (макс):500ns, 515ns
 • - 3db пропусен опсег:270MHz
 • вбризгување на полнење:-640pC
 • капацитивност на каналот (cs (исклучено), cd (исклучено)):12pF, 11pF
 • струја - истекување (е(исклучено)) (макс):500pA
 • вкрстување:-90dB @ 1MHz
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:16-WQFN Exposed Pad, CSP
 • добавувач уред пакет:16-LFCSP-WQ (4x4)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
NLAST4052DTR2

NLAST4052DTR2

Rochester Electronics

DIFFERENTIAL MUX, 4 CHANNEL

На залиха: 6.875

$0.22000

ADV3220ACPZ

ADV3220ACPZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC SWITCH SPDT SINGLE 8LFCSP

На залиха: 313

$4.49000

MC74LVX4066DR2

MC74LVX4066DR2

Rochester Electronics

SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL

На залиха: 47.413

$0.14000

ISL84542CPZ

ISL84542CPZ

Rochester Electronics

SPST ANALOG SWITCH, 2 FUNC, 1 CH

На залиха: 1.000

$0.99000

MC74VHC4052MELG

MC74VHC4052MELG

Rochester Electronics

MULTIPLEXERS/SWITCHES

На залиха: 2.000

$0.34000

DG441DY+

DG441DY+

Maxim Integrated

IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC

На залиха: 193

$5.18000

SN74AHC4066RGYR

SN74AHC4066RGYR

Rochester Electronics

SN74AHC4066 QUADRUPLE BILATERAL

На залиха: 39.600

$0.18000

DG403DY-E3

DG403DY-E3

Vishay / Siliconix

IC SWITCH DUAL SPDT 16SOIC

На залиха: 0

$4.19000

MAX4528CUA+

MAX4528CUA+

Maxim Integrated

IC SWITCH DUAL SPDT 8UMAX

На залиха: 935.750

$2.34000

CD4097BPWR

CD4097BPWR

Texas

IC MUX 8:1 240 OHM 24TSSOP

На залиха: 0

$0.22038

Категорија на производи

Top