INN3165C-H105-TL

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

INN3165C-H105-TL

Производителот
Power Integrations
Опис
IC OFFLINE SWITCH SR CONTROL
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - наизменична струја конвертори, офлајн преклопници
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
INN3165C-H105-TL PDF
Истражување
 • серија:PowiGaN™, InnoSwitch™3-CE
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • излезна изолација:Isolated
 • внатрешни прекинувачи:Yes
 • напон - дефект:650V
 • топологија:Flyback, Secondary Side SR
 • напон - стартување:-
 • напон - напојување (vcc/vdd):-
 • работен циклус:-
 • фреквенција - префрлување:100kHz
 • моќност (вати):22 W
 • заштита од дефекти:Over Temperature, Over Voltage
 • контролни карактеристики:-
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C (TA)
 • пакет / куќиште:24-PowerSMD Module (0.425", 10.80mm Width), 17 Leads
 • добавувач уред пакет:InSOP-24D
 • тип на монтирање:Surface Mount
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
INN3167C-H107-TL

INN3167C-H107-TL

Power Integrations

IC OFFLINE SWITCH SR CONTROL

На залиха: 0

$1.21001

BM2P031

BM2P031

ROHM Semiconductor

IC CONV DC/DC PWM 0.775MA 7DIP

На залиха: 2.000

$2.05000

NCP1053P44G

NCP1053P44G

Rochester Electronics

SWITCHING REGLTR, VOLTAGE-MODE

На залиха: 0

$0.60000

LM5023MM-2/NOPB

LM5023MM-2/NOPB

Texas

IC OFFLINE CTRLR PWM CM 8VSSOP

На залиха: 1.131

$1.33000

FSFR1700HS

FSFR1700HS

Rochester Electronics

HALF BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI

На залиха: 5.386

$1.71000

ICE3AR10080JZXKLA1

ICE3AR10080JZXKLA1

IR (Infineon Technologies)

IC OFFLINE CTRLR SMPS CM 7DIP

На залиха: 0

$1.03233

ICE3AR4780JZXKLA1

ICE3AR4780JZXKLA1

IR (Infineon Technologies)

IC OFFLINE CTRLR SMPS CM 7DIP

На залиха: 0

$1.07818

STCH03TR

STCH03TR

STMicroelectronics

OFFLINE PWM CONTROLLER FOR LOW S

На залиха: 5.000

$1.50000

FSFR1700XSL

FSFR1700XSL

Rochester Electronics

HALF BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI

На залиха: 267.900

$1.68000

TEA18361T/1J

TEA18361T/1J

NXP Semiconductors

IC CTRLR SMPS DCM/QR 14SOIC

На залиха: 2.338

$1.20000

Категорија на производи

Top