LNBH25PQR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

LNBH25PQR

Производителот
STMicroelectronics
Опис
IC REG CONV SAT TV 1OUT 24QFN
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - регулатори на напон - специјална намена
Серии
-
На залиха
0
Листови со податоци онлајн
LNBH25PQR PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • апликации:Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV
 • напон - влез:8V ~ 16V
 • број на излези:1
 • напон - излез:13V, 18.15V
 • Работна температура:0°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:24-VFQFN Exposed Pad
 • добавувач уред пакет:24-QFN (4x4)
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LTC1430ACS#PBF

LTC1430ACS#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR INTEL 1OUT 16SOIC

На залиха: 0

$6.30190

MMPF0100FDAEPR2

MMPF0100FDAEPR2

NXP Semiconductors

IC REG CONV I.MX6 12OUT 56HVQFN

На залиха: 0

$6.84970

ISL95816AHRZ

ISL95816AHRZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC REG CTRLR INTEL 1OUT 32QFN

На залиха: 0

$4.17025

S-1701V5043-U5T1G

S-1701V5043-U5T1G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG CONV BATTERY 1OUT SOT89-5

На залиха: 0

$0.55332

RT8509GQW

RT8509GQW

Richtek

IC REG CONV TFT LCD 1OUT 10WDFN

На залиха: 0

$2.25000

MIC9130YM-TR

MIC9130YM-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CTRLR TELECOM 1OUT 16SOIC

На залиха: 0

$2.89900

ISL6334ACRZ

ISL6334ACRZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC REG CTRLR VR11.1 1OUT 40QFN

На залиха: 0

$5.87000

ADP3153ARU-REEL7

ADP3153ARU-REEL7

Rochester Electronics

POWER CONTROLLER FOR PENTIUM

На залиха: 1.000

$0.76000

MAX844ESA

MAX844ESA

Rochester Electronics

MAX844 -2V GAASFET BIAS

На залиха: 463

$3.56000

MXL7704-XQB-R

MXL7704-XQB-R

MaxLinear

IC REG DSP/FPGA MICRO 5OUT 32QFN

На залиха: 0

$2.70300

Категорија на производи

Top