MAX6816EUS

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

MAX6816EUS

Производителот
Rochester Electronics
Опис
SINGLE SWITCH DEBOUNCER
Категорија
интегрирани кола
Семејство
интерфејс - специјализиран
Серии
-
На залиха
30000
Листови со податоци онлајн
-
Истражување
  • серија:*
  • пакет:Bulk
  • статус на дел:Active
  • апликации:-
  • интерфејс:-
  • напон - напојување:-
  • пакет / куќиште:-
  • добавувач уред пакет:-
  • тип на монтирање:-
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PEX8112-AA66BI F

PEX8112-AA66BI F

Broadcom

IC INTERFACE SPECIALIZED 144BGA

На залиха: 3.800

По нарачка: 3.800

$37.50000

TMDS181RGZR

TMDS181RGZR

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 48VQFN

На залиха: 164.188

По нарачка: 164.188

$7.35000

AD9985BSTZ-110

AD9985BSTZ-110

Rochester Electronics

INTERFACE FOR F/PANEL DISPLAYS

На залиха: 6.000

По нарачка: 6.000

$15.00000

CP82C89

CP82C89

Rochester Electronics

CONTINUOUS SIGNAL GENERATOR

На залиха: 16.500

По нарачка: 16.500

$5.70000

89H48H12G2ZCBLG

89H48H12G2ZCBLG

Renesas Electronics America

IC INTFACE SPECIALIZED 676FCBGA

На залиха: 600

По нарачка: 600

$217.08325

NCT6106D

NCT6106D

Nuvoton Technology Corporation America

IC INTERFACE SPECIALIZED 128LQFP

На залиха: 9.000

По нарачка: 9.000

$7.43000

SN75DP126SSRHUR

SN75DP126SSRHUR

Texas

IC INTERFACE SPECIALIZED 56WQFN

На залиха: 53.294

По нарачка: 53.294

$3.71000

MLX80104KLQ-DAG-000-SP

MLX80104KLQ-DAG-000-SP

Melexis

IC INTERFACE SPECIALIZED 28QFN

На залиха: 40.000

По нарачка: 40.000

$16.55000

USB2240I-AEZG-06

USB2240I-AEZG-06

Roving Networks / Microchip Technology

IC INTERFACE SPECIALIZED 36QFN

На залиха: 6.360

По нарачка: 6.360

$7.00000

LTC6820HMS#3ZZPBF

LTC6820HMS#3ZZPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC INTERFACE SPECIALIZED 16MSOP

На залиха: 7.000

По нарачка: 7.000

$3.80000

Категорија на производи

Top