LTC4303IMS8#TRPBF

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел

LTC4303IMS8#TRPBF

Производителот
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
Опис
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
интерфејс - сигнални бафери, репетитори, разделувачи
Серии
-
На залиха
1500
Листови со податоци онлајн
LTC4303IMS8#TRPBF PDF
Истражување
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:Buffer, Accelerator
 • апликации:I²C - Hotswap
 • внесување:2-Wire Bus
 • излез:2-Wire Bus
 • стапка на податоци (макс):400kHz
 • број на канали:2
 • време на одложување:-
 • кондиционирање на сигналот:-
 • капацитивност - влез:10 pF
 • напон - напојување:2.7V ~ 5.5V
 • струја - снабдување:6mA
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • добавувач уред пакет:8-MSOP
Испорака Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
Ние испраќаме нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените курири што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена
DHL e-commerce, 12-22 работни дена
FedEx меѓународен приоритет, 3-7 работни дена
EMS, 10-15 работни дена
регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во количката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / Гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испораката, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција за какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да важи за кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење

Препорака за Вас

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PI2EQX511EXUAEX

PI2EQX511EXUAEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REDRIVER USB 3.0 5.0GBPS

На залиха: 174.920

По нарачка: 174.920

$1.13049

LTC4311ISC6#TRMPBF

LTC4311ISC6#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ACCELERATOR I2C 1CH SC70-6

На залиха: 1.000.000

По нарачка: 1.000.000

$5.08000

LTC4315IMS#TRPBF

LTC4315IMS#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ACCELERATR I2C HOTSWAP 12MSOP

На залиха: 7.620

По нарачка: 7.620

$3.49800

TUSB522PIRGER

TUSB522PIRGER

Texas

TUSB522PIRGER

На залиха: 77.000

По нарачка: 77.000

$33.25000

PI3EQX1004B1ZHEX

PI3EQX1004B1ZHEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

USB3 EQX V-QFN3590-42

На залиха: 60.067

По нарачка: 60.067

$4.21000

PCA9517DP,118

PCA9517DP,118

NXP Semiconductors

IC REDRIVER I2C 1CH 8TSSOP

На залиха: 400.000

По нарачка: 400.000

$1.33000

PCA9515ADR

PCA9515ADR

Texas

IC REDRIVER I2C 1CH 400KHZ 8SOIC

На залиха: 140.000

По нарачка: 140.000

$0.32100

MAX9174EUB+T

MAX9174EUB+T

Maxim Integrated

IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 10UMAX

На залиха: 75.000

По нарачка: 75.000

$6.02000

SN65LVDS104PWR

SN65LVDS104PWR

Texas

IC MULTIPLEXER 1CH 16TSSOP

На залиха: 22.000

По нарачка: 22.000

$3.61000

TUSB564IRNQR

TUSB564IRNQR

Texas

USB-C 10GBPS MULTI-PROT LINEAR R

На залиха: 5.000

По нарачка: 5.000

$3.74581

Категорија на производи

Top